Swinoujscie į Ystad Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    6 valandos 30 minutes
    Gauti kainą
  • 1 perėjimai kasdien
    7 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Swinoujscie į Ystad keltų jungia Lenkiją į Švediją ir valdo Polferries ir Unity Line. Taip pat lyginti kainas ir kartų Swinoujscie į Ystad, mes taip pat parodyti jums rezultatus Gdanskas Nynashamn ir Gdynės į Karlskrona, siekiant padėti jums gauti iš Lenkijos į Švediją ne geriausias laikas, už geriausią kainą.

vidutinė kaina rasti mūsų klientams Swinoujscie į Ystad neseniai £ 272 su Polferries

.

Užsakyti Swinoujscie į Ystad keltų šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Swinoujscie. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Swinoujscie į Ystad

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Swinoujscie Ystad mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Swinoujscie, kad Ystad, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Swinoujscie į Ystad keltų. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Swinoujscie į Ystad maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Swinoujscie į Ystad keltų, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Swinoujscie į Ystad kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Swinoujscie į Ystad keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Swinoujscie į Ystad. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Swinoujscie į Ystad yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Swinoujscie į Ystad keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Swinoujscie į Ystad yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Swinoujscie

Swinoujscie (ty "iš Swina lizdas") yra šiaurės vakarų Lenkija ties upės Swina atidarymo į Baltijos jūrą burną. Swinoujscie yra daugiausia apie Uznam, Wolina ir Karsibor salų Skirtingai nuo kitų Lenkijos mieste. Iš Uznam sala yra miesto pagrindinės turizmo sala gerai žinomas mados SPA ir maudymosi kurortų įskaitant druskos šaltinių ir gydomųjų purvo.

Jei sugauti keltu iš Swinoujscie, apsilankykite Pasakų Spa parkas, kuris yra 170 metų senas, neo gotika "Stella Maris" bažnyčia garsėja vaizdingomis vitražais, aukščiausias švyturys Baltijos jūra ir daug kitų smulkių kurortų išplito visoje miesto salų.

Apie Ystad

Ystad yra malonus Švedijos miestas su raudonais pusę medinius namus ir gražus kraštovaizdis. Mieste gyvena galerijų, menininkų studijose, kavinėse ir parduotuvėse vietos amatus, taip pat daug turistų lankomų vietų. Ystad pasigirti vietos muziejų, įskaitant muziejų vaizdavo Švedijos policijos pajėgas ir gaisrininkus visoje istorijoje, o Šarlotė Berlyno muziejuje, kuris yra gerai išsilaikęs 19-ojo amžiaus namas su nepakeistomis baldų, suteikiančių vertingų įžvalgų 19 amžiaus gyvenimo Švedijoje įvairovė.

Kiti lankytini Ystad yra Ystad vienuolynas, kuris yra Pranciškonų vienuolynas klipai iš 1267 ir Marvinsholms dvaras ir skulptūrų parkas.