Swinoujscie keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Swinoujscie Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Swinoujscie su AFerry. Keltai į Swinoujscie, Lenkijoje, yra iš Bornholmas ir Švedijoje. Jūs galite imtis keltu į Swinoujscie iš Ronne, Trelleborg ir Ystad.

Swinoujscie Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Swinoujscie valdo Polferries, TT-Line ir Unity Line. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Swinoujscie, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Swinoujscie, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Gdansko ir Gdynės padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Swinoujscie keltai su Polferries TT-Line ir vienybė linija yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Swinoujscie bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Ystad - Swinoujscie
(Unity Line)
115 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2
  • Swinoujscie keltai
  • Swinoujscie keltai
  • Swinoujscie keltai

Apie Swinoujscie

Swinoujscie (ty "iš Swina lizdas") yra šiaurės vakarų Lenkija ties upės Swina atidarymo į Baltijos jūrą burną. Swinoujscie yra daugiausia apie Uznam, Wolina ir Karsibor salų Skirtingai nuo kitų Lenkijos mieste. Iš Uznam sala yra miesto pagrindinės turizmo sala gerai žinomas mados SPA ir maudymosi kurortų įskaitant druskos šaltinių ir gydomųjų purvo.

Jei sugauti keltu iš Swinoujscie, apsilankykite Pasakų Spa parkas, kuris yra 170 metų senas, neo gotika "Stella Maris" bažnyčia garsėja vaizdingomis vitražais, aukščiausias švyturys Baltijos jūra ir daug kitų smulkių kurortų išplito visoje miesto salų.

Keltai į ir iš Swinoujscie

Unity Line " siūlo puikias kainas ir akcijas į Švinoujsčiuose keltais laive jų moderni ir pilnai laivyno keltuose. Yra įvairių tipų kajutės, kad tiktų kiekvienam komforto lygį ir yra erdvūs ir patogūs, užtikrinant savo kelionę yra savaime malonumas ir jūs atvykstate atnaujinamas į savo paskirties vietą.

Polferries didžiausias keltas įmonė Lenkijoje. Laive jų laivams, rasite puikių patogumų taip pat yra parduotuvių, kavinių, restoranų ir barų reiškia, jokios kelionę su šia keltų kompanija privalo būti patogus ir be streso.

2008 m Polferries buvo apdovanotas sertifikatą Leader Lenkijos turizmo kas mėnesį turizmo pramonės žurnalas Kelionės rinkos .

Įranga borto TT Line ", keltai yra barų ir restoranų, tiekiančių įvairų pasirinkimą šviežiai pagamintų patiekalų, įvairių tipų kabinos įrengti laikantis aukščiausių standartų, holai iš kurių atsiveria panoraminiai vaizdai į Baltijos jūrą , įvairių pramogų ir laisvalaikio centruose ir

Swinoujscie uosto įrenginiai

neapmokestinama prekybos.

Swinoujscie keltų uostas yra didžiausias ir modernus keltų terminalo Lenkijoje teikia keleivių ir krovinių reisai į daugelį vietų. Swinoujscie keltų terminalo yra įrengta su visais keleiviams įrenginių.

Kelionė į Swinoujscie

Automobiliu Viesbutis The keltų uostas Swinoujscie yra gerai prijungtas prie Europos maršruto E65, einančia per iš Švedijos į Graikiją. Kelių susisiekimas su Swinoujscie uostą yra labai gerai iš abiejų Lenkijos viduje ir iš Vokietijos, tik per sieną.

Nuo Ščecinas, vairuoti kelių Nr.10 7 mylių ir pasukite į dešinę, į S4/E28 ir vairuoti apie 17 mylių. Tada imtis kelių Nr.3 ar E65 ir vairuoti 37 mylių Swinoujscie - Wolina kol pasieksite miesto centrą ir sekite ženklus į keltų uosto.

Nuo Berlyne, vairuoti E28 visą kelią iki Ščecinas ir laikytis aukščiau nurodytų kryptis iš Ščecinas.

Traukiniu pervežimas Swinoujscie turi keturis geležinkelio stočių ant Wolin Island su reguliarius regioninius ryšius Ščecinas ir tarpmiestinių ryšių su kitų Lenkijos miestų. Geležinkelio stotis yra vos už kelių minučių kelio pėsčiomis nuo uosto ir bendrieji geležinkelių nuorodos yra labai geras. Odra Geležinkelio jungia Ščecinas ir Swinoujscie su Vakarų ir Pietų Europoje.


"Nepriklausomai nuo įmonės pasirinkti jūsų Swinoujscie keltų kelionę, jūs rasite rezervacijos lengva ir paprasta su AFerry.

Swinoujscie Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Polferries

Dworcowa 1, 72-606, Swinoujscie, Poland

TT-Line

Ul. Duñska, 272-600 Swinoujscie, Poland

Unity Line

Dworcowa 1, 72-606, Swinoujscie, Poland