Swansea keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Atkreipkite dėmesį, kad Fastnet Line keltai nebėra veikimą ir todėl Swansea Korkas keltų negali būti nubaustas per AFerry.

Swansea yra antras pagal dydį miestas Velse, ir pagrindinis sporto, prekybos ir kultūros centras, taip pat puiki vieta pradėti kelionę į JK, dėka savo puikių jungtys, tokios kaip arti M4 greitkelio. Nuo Swansea keltų uosto galite sugauti keltu į Korką Airijoje su operatoriumi Fastnet linija, kuri veikia Swansea-Cork maršrutą. Žemiau rasite Swansea išvykimo laiką greta mūsų geriausiomis kainomis atrankos.

  • Swansea keltai
  • Swansea keltai
  • Swansea keltai

Keltai į ir iš Swansea

, m/t Julija , yra Fastnet Line" modernaus kelto laivo. Laive rasite platų įrenginių padės padaryti jūsų Skersoja greitai. Šis modernus ir gerai įrengtas laivas turi už 1.860 keleivių talpa ir kiekvienas iš jo 300 kajutės yra aukščiausius standartus. Be kajučių ir comortable krėslų visoje, taip pat rasite vaikų paslaugos ir kinas. Be to, yra septyni barų ir restoranų, siūlančių skanus maistas ir užkandžiai, taip pat karšto, šalto ir alkoholinių gėrimų pasirinkimas.

Apie Swansea

Mumbles vadovas yra roko formavimas ir kurortas įsikūręs ne į vieną pusę Swansea. Jei aš būčiau jums pasakyti, kad jis kilęs iš prancūzų kalbos žodžio, mamelles reiškia "krūtys", jūs turbūt galėtų dirbti, kodėl ji gavo šį vardą, kai jums pažvelgti į uolų.

Taip pat turėtų imtis laiko paragauti Velso Rarebit ir valų bandelių, kurios abi bus išlydyti savo burną ir palikti jums troškimas daugiau.

Swansea uosto įrenginiai

"Swansea uosto terminalo yra daug naudingų objektų galite naudoti prieš pradedant į savo kelto skaičius.

Kelionė į Swansea

Kelionės iš Rytų kilimas sankryžos 42 d M4 ir sekite A483 Swansea, pamatysite ženklus "keltais", kaip jūs požiūris į uostą. Nuo vakarinės išvažiavimo sankryžos 47 M4 ir sekite A483 Swansea, einančios per miestą ir po ženklus "keltai" kartą per centrą.

Svonsis Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas