Swansea Cork keltai

Swansea Cork keltai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Swansea Korkas keltų nustojo veikti 2006 metais Nesijaudinkite, nors, kaip jūs galite rasti keltu į Swansea arba iš kamštienos mūsų Fastnet linija" puslapis. AFerry visada turi naujausius ypatingus pasiūlymus ir pasiūlymus Fastnet Line keltais.

Žiūrėkite žemiau naujausias Fastnet Line kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Fastnet Line keltų grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Swansea Cork keltai Maršrutai

   alternatyvūs operatoriai

   Swansea Korkas maršrutas buvo iš naujo pradėta FASTNET Line 2010 metų kovo mėnesį.


   laive FASTNET linijų

   FASTNET Line modernus keltas laivas vadinamas m/v Julija ,. Laive rasite platų įrenginių padės padaryti jūsų kelionę praeiti greitai. Šis modernus ir gerai įrengtas laivas turi už 1.860 keleivių talpa ir kiekvienas iš jo 300 kajutės yra aukščiausius standartus. Be kajučių ir comortable krėslų visoje, taip pat rasite vaikų paslaugos ir kinas. Yra septyni barų ir restoranų, siūlančių jums skanaus maisto ir užkandžių pasirinkimą, taip pat karšto, šalto ir alkoholiniai gėrimai.


   Bet Fastnet linija keltų kelionė, ar ant Fastnet Line Korkas Swansea maršrutu arba Fastnet linija Swansea Korkas paslauga privalo būti atsipalaiduoti ir malonus.