Suruga Bay keltai

Suruga Bay keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Suruga Bay keltu aplink Japonijoje, per garsioji Suruga Bay. Suruga įlanka veikia "Fuji keltu, kuris gali turėti iki 450 keleivių ir iki 54 automobilių. AFerry visada turi naujausius pasiūlymus bei Suruga Bay keltų.

Galite naudoti AFerry užsakyti Suruga Bay keltų Toi ir Shimizu. Visiems Suruga Bay keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia mažiausiai 20 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Suruga Bay keltai Maršrutai

   Apie lenta Suruga Bay keltų

   "Laive " Fuji su Suruga Bay keltų, jums bus rasti daug Stalai ir sėdimieji prieinami jums atsipalaiduoti ir mėgautis savo kelionę. Arba yra daug vietos ant denio imtis atsižvelgiant į Suruga Bay, kuris apima Mount Fuji ir ISU pusiasalį nuomone.


   Apie Suruga Bay keltai

   Suruga įlanka keltai parką sudaro vieną laivą; "Fuji" , kuris yra savitarnos restoranas, daug telpa, taip pat nuostabiu vaizdu, galima pamatyti ant denio.

   Suruga įlankoje nemokamas autobusas veikia nuo JR Shimizu stotis (Rytų išėjimo) į uostą. Jis išvyksta 30 min iki kelto išvykimo laiko ir tai trunka 10mins. Taip pat yra nemokama paslauga, kita kryptimi vyksta iš uosto į geležinkelio stotį.


   video

   Suruga Bay keltai YouTube video