Superfast Ferries "

Superfast Ferries
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Superfast keltu į Italiją ir Graikiją. Itin keltai yra pagrindinis ir nustatė Graikų laivybos agentūra ir šiuo metu turi vieną iš moderniausių ir sparčiausiai laivynų Europoje su visomis laive įrenginių. AFerry visada turi pigūs kainas Superfast Ferries ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Supefast Keltai į Ancona, Bari, Korfu, Igoumenitsa ir Patras. Žiūrėkite žemiau naujausias Itin keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Superfast Ferries grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Keleivių patikrinimas vyksta 2 val. prieš išvykimą. Keleivių vyksiančių nuosavu kemperiu per Adrijos jūrą patikrinimo pradžia - 3 val. prieš išvykimą.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Superfast Ferries Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Apie lenta Itin keltai

   Superfast Ferries "pradėjo veikti 1995 metais ir dabar Superfast Ferries" veikia keturių modernių laivų oro kondicionieriumi parką. Laive Itin keltu rasite platų įrenginių. Be to, iš patogios kajutės ir sėdimos vietos pasirinkimas rasite a la carte ir savitarnos restuarants ir barų. Vasarą taip pat gali apsvarstyti galimybę imtis panirti į ant denio baseine tikrai pradėti savo atostogas su šlakeliu.

   Galite dabar pat užsakyti Camping on Board su AFerry. Tai puikus vertė paslauga leidžia jums naudoti savo karavanas ar ant ratų kelte, o ne mokėti už kabina su laisvos prieigos prie elektros energijos, tualetai ir dušai laive. Viskas iš denio ir automobilių bilieto kainą.


   Ar naudojate Itin keltai Ankona Igoumenitsa maršrutą, Superfast Ferries "Patrai Ankona maršrutas, The Itin keltai Baris Korfu linija arba bet kuri kita kelto maršrutas iš Superfast, jūs privalo turėti malonus ir atpalaiduojantis kelionė su šio garsaus graikų keltų bendrovės. Užsisakykite dabar su AFerry.

   video

   Superfast Ferries YouTube video