Stromstad keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Sundsvalle Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Stromstad su AFerry. Keltai į Stromstad, Švedijoje, yra iš Norvegijos. Jūs galite imtis keltu į Stromstad iš Sandefjord.

Sundsvalle Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Stromstad valdo Color Line ir Fjord Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Stromstad, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Stromstad, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Stromstad keltai su Color Line ir Fjord Line yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Stromstad bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Sandefjord - Stromstad
(Color Line)
22 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 30 d., trečiadienis (Vienas kryptis)
  • Vanas + 2
  • Stromstad keltai
  • Stromstad keltai
  • Stromstad keltai

Apie Stromstad

Sundsvalle yra vakarinėje Švedijos miestas. Stormstad yra žvejų miestelis, kuris yra populiarus tarp turistų dėl istorinių vietų srityje turtus; Sundsvalle gyvena priešistorinių paminklų, įskaitant Blomsholms akmens laivo, iš ankstyvojo geležies amžiaus (1050-500 A.D).

Yra daug padaryti Stromstad. Mieste yra daugybė lankytinų vietų, tokių kaip Stromstad muziejus, kurio kronikose vietos istoriją; EKOPARK, kur lankytojai gali sužinoti apie energijos ir perdirbimą; ir Buktos, senas plotas miestą su kai gražiai konservuoti namų datuojamas 18 amžiaus pradžios. Sundsvalle keltų uostas yra vos kelios minutės pėsčiomis nuo Stromstad centre, ir yra netoli geležinkelio stoties ir miesto daug atrakcionų bei visus patogumus.

Keltai į ir iš Stromstad

Color Line eksploatuoja šešis modernius laivus, įskaitant kruizinių laivų ir greitaeigių keleivinių keltų ir krovinių laivo. Laive yra visi restoranų ir didelių neapmokestinamų parduotuvių su platų prekių kategorijos.

Color Line siūlo platų kabinų savo laivus iš erdvus penkių žvaigždučių Spalva Class Suites į kuklesniems viena žvaigždučių kajutėse.

Su "Fjord Line" , jūs rasite platų patalpų ir apgyvendinimo. Laive, jūs taip pat galite rasti savitarnos restoranas su karštų ir šaltų patiekalų, Italijos restoranas ir taip pat kavinė, kur patiekiama: karštų ir šaltų gėrimų ir užkandžių.

Stromstad uosto įrenginiai

Sundsvalle keltas uostas siūlo paslaugų ir įrenginių, skirtų keleiviams asortimentą. Arti Stromstad keltų uosto į miesto centrą leidžia keleiviams lengvą susisiekimą su visais miesto lankytinais daug amenitites ir pramogų.

Kelionė į Stromstad

Sundsvalle keltų uostas yra netoli miesto centro ir yra lengvai pasiekiamas automobiliu ir viešuoju transportu. Jei keliaujate, kaip keleivio kojų, vasarą galite pastatyti Stromstad miesto centro ir sugauti laisvą P-autobusu į keltų uosto.

Palyginti knyga Stromstad keltai paprastai ir saugiai AFerry.

Sundsvalle Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Fjord Line

Torskholmen, Strömstad, 452 31 , Sweden