Stromness keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Stromness su AFerry. Keltai į Stromness, į Orkney, yra prieinami iš Škotijos. Jūs galite imtis keltu į Stromness iš Skrabsterio.

Stromness Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Stromness valdo NorthLink. Kai ieškote keltu į Stromness, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, St Margarets Vilties padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Stromness keltai su NorthLink yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Stromness bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Stromness keltai
  • Stromness keltai
  • Stromness keltai

Apie Stromness

Stromness Keltų uostas yra į pietus Vakarų pakrantėje žemyninėje Orknio ir yra antras pagal dydį miestas Orknio salas. Iš Stromness uostas jau seniai žinomi kaip uostamiesčio, tampa svarbu, kai Anglija buvo karo su Prancūzija pabaigoje 17 amžiuje. Iš Stromness miesto centre aplink pagrindinę gatvę su siauromis alėjomis šakojasi išjungti jį. Norėdami sužinoti daugiau apie Stromness ir jo uosto lankytojams gali aplankyti Stromness muziejus, kuris iliustruoja miesto ir jo faunos istoriją. Stromness taip pat yra: golfo aikštynas, kurios džiaugiasi lankytojų, šiokiadieniais ryte ir po pietų paprastai prieinama su savaitgaliais tampa užimtas klubo konkursuose.

Keltai į ir iš Stromness

Northlink , veikia V. Hamnavoe , ant Stromness į Skrabsterio maršrutu. Įranga borto yra patogūs ilsėdamiesi sritis. Naujausios įsiregistravimo metu už Stromness keltai paprastai 60 minučių iki išvykimo vairuotojai ir 30 minučių iki išvykimo pėsčiaisiais keleiviai, tačiau įsitikinkite, kad patikrinti su prieš laivui išplaukiant operatorius.

Northlink pasiūlyti puikias kainas ir akcijas nuo Stromness keltų kirtimo, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Stromness uosto įrenginiai

Trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelių yra ne Stromness perkėlos. Ilgalaikė automobilių stovėjimo aikštelių yra prieinama Ferry Road, šalia terminalo. Viešbutyje taip pat yra turistų informacijos centras, bagažo erdvę su spintelėmis, automatų ir tualetai.

Kelionė į Stromness

Stromness Keltų uostas yra 16 mylių nuo Kirkwall. Kartą Stromness yra požymių, režisūros lankytojų keltų uosto.

Autobusai paleisti per parą (ne sekmadieniais) tarp Kirkwall ir Stromness.

Žemiau rasite Stromness keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

Stromness Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

NorthLink

Ferry Road, KW16 3BH, Orkney Islands