Stromboli keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Stromboli Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Stromboli su AFerry. Jūs galite naudoti Stromboli imtis keltai aplink Aeolian Islands, taip pat Italijoje ir Sicilijoje. Buities paslaugos Aeolian Islands yra iš Stromboli į Lipari ir Vulcano, o keltai atokiau nuo Aeolian Islands plaukti į Milazzo ir Napoli.

Stromboli Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Stromboli valdo Liberty linijų, Siremar ir SNAV. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Stromboli, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Stromboli, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Stromboli keltai su Liberty linijas, Siremar ir SNAV yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Stromboli bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Stromboli keltai
  • Stromboli keltai
  • Stromboli keltai

Apie Stromboli

"Stromboli" yra mažas ir gražus sala ir yra viena iš trijų aktyvių ugnikalnių Italijoje. Iš Stromboli ugnikalnis stovi maždaug 900m virš jūros lygio, tačiau iš viso pakyla virš 2,000m iš vandenyno dugno. Stromboli Keltų uostas yra įsikūręs ant mažyčio salos Stromboli į Tirėnų jūrą. Jis įsikūręs palei šiaurinę Sicilijos pakrantėje, Italijoje ir dalis Aeolian Islands.

Keltai į ir iš Stromboli

SNAV yra naujausias ir greičiausias laivyno Viduržemio sudarytas daugiausia iš povandeniniais sparnais ir katamaranai. SNAV keltai gali pasiekti greitį iki 38 mazgų. Visi SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais turite kavinių ir užkandžių barai laive.

Snav Linijos , veikia 25 greitaeigių laivų flotilę, kiekvienas laivas įrengtas Kambarių oro kondicionieriumi, televizija, muzika, foteliuose ir laive baras tarnauja užkandžiai ir užkandžiai. Greičiausias laivai gali pasiekti greitį 36 mazgų.

SNAV ir Snav Linijos ir pasiūlyti puikių pasiūlymų ir rėmimas Stromboli keltų kirtimo, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Stromboli uosto įrenginius

"Stromboli" Keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginius.

Kelionė į Stromboli

sala yra mažas ir Stromboli Keltų uostas yra gerai pažymėtos.

Stromboli Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

SNAV

Molo Scari , I - 98050 Stromboli , Italy

Liberty Lines

, 98050 Stromboli ME, Italy