Stranraer keltų

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Atkreipkite dėmesį, kad lapkričio 20 2011 "Stena Line" Belfastas-Stranraer maršrutas nustojo veikti. Šis maršrutas buvo pakeistas Cairnryan-Belfastas, kuri taip pat valdo Stena Line.

Stranraer yra miestas įsikūręs pietvakarių Škotijoje tuo Loch Ryan galvos. Stranraer yra mažiau nei 2 valandos kelio automobiliu nuo Glazgo ir yra artimas anglų sienos. Stranraer yra antras pagal dydį miestelis Damfrisas ir Galovėjus regione, maždaug 13.000 gyventojų. Keltai iš Stranraer Škotijoje plaukti į vakarus visoje Airijos jūroje Belfastas, su operatoriaus "Stena Line". Galite rasti tinkamą keltu jums naudojant paprastą užsakymo formą iš AFerry.

Žemiau rasite Stranraer keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

  • Stranraer keltų
  • Stranraer keltų
  • Stranraer keltų

Keltai į ir iš Stranraer

"Stena Line" siūlo "Stena Plus sėdėjimo ant daugelio jų perėjose, kad būtų galima patogiai keliauti.

Borto įrenginiai iš" Stena Line apima holai, žaidimų aikštelės, parduotuvės, Wi-Fi prieiga, barų, kavinių ir restoranas taip pat jaukūs en-suite kajutės pasirinkimas.

"Stena Line" kviečia pasinaudoti puikiais pasiūlymais ir akcijas į Stranraer keltų kirtimo, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Stranraer

"Stranraer yra miestas įsikūręs pietvakarių Škotijoje tuo Loch Ryan galvos. Stranraer yra mažiau nei 2 valandos kelio automobiliu nuo Glazgo ir yra artimas anglų sienos. Stranraer yra antras pagal dydį miestelis Damfrisas ir Galovėjus regione, maždaug 13.000 gyventojų.

Stranraer turi daug ką pasiūlyti lankytojas, įskaitant Stranraer muziejus, įsikūręs senamiesčio salėje. Stranraer yra puiki vieta gyventi, jei norite tyrinėti apylinkes, nes jis yra gerai prijungtas su Škotijos poilsio, ir Anglijoje, keliais ir geležinkeliais. Autobusų paslaugos iš Stranraer eiti į Glasgow, Londone, Birmingham ir Mančesteryje tarp kitų vietų.

Stranraer uosto įrenginiai

"Stranraer keltų terminalas siūlo platų paslaugų ir įrenginių, skirtų keleiviams, įskaitant užkandžių baras, parduotuvė, karšto ir šalto gėrimų pardavimo aparatai ir tualetai. Stranraer keltų terminalas yra galimybė vežimėliais ir yra trumpalaikių ir ilgalaikių Stay automobilių stovėjimo aikštelės šalia. Stranraer keltų terminalas taip pat įsikūręs labai arti geležinkelio stoties, palengvinti toliau keliauti.

Kelionė į Stranraer

"Stranraer keltų terminalas yra lengvai prieinama iš 77 ir A75 ir yra įsikūręs netoli miesto centro ir geležinkelio stoties.

Stranraer Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas