Stornovėjus Keltų uostas

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

  • Stornovėjus Keltų uostas
  • Stornovėjus Keltų uostas
  • Stornovėjus Keltų uostas

Apie Stornoway

Stornovėjus yra didžiausias miestas Škotijos Vakarų salas, išorinis Hebridų. Stornovėjus keltų uostas turi krovininius paslaugos, žvejybos laivyno ir keltų terminalo tarp Lewis Isle ir Ullapool kaime Škotijos žemyninės dalies.

Žvejybos uostas Stornoway, tik miesto išorinėje Hebridų, yra salų "prekybos centras ir siūlo daugiau paslaugų ir priemonių, nei galite tikėtis bet panašaus dydžio mieste. Jis turi puikią spektrą bankų, parduotuvių, viešbučių, svečių namai, kavinės ir restoranai, garažai, sporto įrenginių, oro ir keltų terminalo.

Uostas yra miesto centre, iš tikrųjų formos miesto apibrėžia uosto, kuriuo iš dalies juosia ją. Gera vieta pigių užkandžiai ir lengvi pietūs yra tuo Ann Lanntair galerijos kavinė. A viduriniajame gatvėse numeris yra pėsčiųjų, kurie užtikrina gerą priėjimą prie įdomių parduotuvių.

Stornovėjus Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Caledonian MacBrayne

The Ferry Terminal, Stornoway, Isle of Lewis, HS1 2AE, United Kingdom