Stokholmas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Stokholmas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Stokholmą su AFerry. Keltai į Stokholmą, Švedijoje, yra iš Åland, Estijoje, Suomijoje ir Latvijoje. Jūs galite imtis keltu į Stokholmą iš Helsinkio, Langnas, Mariehamn, Rygoje, Taline ir Turku.

Stokholmas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Stokholmo valdo "Tallink Silja" ir "Viking Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Stokholmo, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Stokholmą, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Kapellskar ir Langnas padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Stockholm keltai su Tallink Silja "ir" Viking Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Stokholmą bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Turku - Stockholm
(Viking Line)
283 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 15 d., antradienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 2 d., penktadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2
  • Stokholmas keltai
  • Stokholmas keltai
  • Stokholmas keltai

Apie Stokholme

Stokholmas, Švedijos sostinė, yra sudaryta iš 14 salų, kiekvienas skiriasi savo pobūdžiu ir nuotaiką; iš upscale Östermalm ir bohemos Södermalm istorinio Gamla Stan. Stokholmas dažnai vadinamas `Šiaurės Venecija", su savo gražių salų ir 52 jungiančių tiltų. Stokholmas yra taip pat laikomas Skandinavijos sostinė, ir yra populiarus turistų siūlo lankytojams gražus kraštovaizdis, stilingas parduotuvėles, svaiginimo Meno galerijos ir daug daugiau.

Stokholmas siūlo savo lankytojams įdomių dalykų pamatyti masyvo ir padaryti. Muziejai yra Skansen muziejus po atviru dangumi Švedijos gyvenimą ir kultūrą, istorinių pastatų, darbo ūkius, zoologijos sode ir akvariumą. Yra daugybė Ėjimo Turai ir ekskursijos mėgautis Stokholme ir daugelyje svarbių pastatų aplankyti. Karališkoji Djurgarden parkas yra sala, kurią sudaro gražus parkų ir miškų, ir senamiestis Stokholme siūlo Drotingholmas, kuris yra Švedijos karališkosios šeimos namuose; Ir vikingų gyvenvietė, Birka palaikai. Istorija mėgėjai gali imtis vadovaujasi ekskursija, ir kuri siūloma įvairiomis kalbomis.

Taip pat yra daug už jaunesni lankytojai daryti Stokholme, iš Junibacken parke, nuostabų pasaulį meistras istorija-kasininkas Astrid Lindgren, kad atrakcionų, tokių kaip muzikos muziejus, Žaislų muziejus ir Skansen anketa akvariumas.

Keltai į ir iš Stokholmas

Tikrinti už Tallink ir Viking Line maršrutų paprastai mažiausiai vieną valandą prieš išvykstant; Tačiau, mes patariame jums patikrinti su keltų operatorius, prieš kelionę.

Kiekvieną "Tallink" laivas teikia platų spektrą šiuolaikinių Laivo įrangos, įskaitant restoranų, barų, diskoteka, verslo holai, bevielis internetas sujungimai, televizoriai, parduotuves ir vaikų žaidimų aikštelės. Nesvarbu, ar esate atostogų ar verslo kelionę galite tikėtis fantastišką borto paslaugos.

Viking Line Keltų siūlo platų pramogų ir kitų paslaugų, įskaitant kokybės restoranų, barų, holai, atsipalaiduoti saunos ir baseinai ir kitokios spa skaičių ir pramogas laive jų Modernus ir jaukus laivus.

princesė Marija ", Flagman St Peter Line yra modernus, patogus laivas, kuris gali pasigirti platų laive paslaugų, įskaitant kazino, priėmimo zonos, diapazonas laive restoranų ir barų ir suomiška pirtis. Taip pat yra didelis muito parduotuvė. Yra dažnai specialių renginių laive teikti pridėtinę įspūdžių į sieną. Nameliai būna įvairių stilių ir dydžių.

"Tallink Viking Line ir Petro Line pasiūlyti puikias kainas ir akcijas dėl Stokholmo keltų kirtimo, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Stockholm uostą įranga

Stokholmas Keltų uostas yra įsikūręs Södermalm rajone Stokholme, remiantis anon saloje, ir per visą istoriją buvo svarbus uostas. Jis yra strateginėje vietoje, siūlanti lengva Stokholmo salyno ir Skandinavijos poilsio keliais.

Stokholmas keltų uosto teikia platų spektrą paslaugų ir paslaugų keleivių, įskaitant Stockholm Informacija kioskų, kurie teikia padėti viešbučių mieste. Miesto centras yra lengvai pasiekiami pėsčiomis nuo uosto ir siūlo prekybos ir maitinimo įstaigų daugybė.

Stokholmas Keltų uostas suteikia patalpas žmonėms su negalia, su specialiomis kabinomis laive kai laivai. Tačiau keleiviai rekomenduojama informuoti savo keltų operatoriui jokių specialių reikalavimų, prieš keliaujant.

Automobilių stovėjimo aikštelės yra teikiamos uoste tiek trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu lieka, su specialiai skirtose vietose prieinami tiems, su negalia.

Kelionė į Stokholmą

Stokholmas yra labai gerai integruoti į Europos geležinkelių ir kelių tinklais, teikiant veiksmingas nuorodos į Europos žemyne. Europos greitkelis E18 veda į Oslą ir greitkeliai E20 ir E6 prisijungti su Oslo per Geteborge. Europos greitkelis E4 veikia kiek Malmėje.

Stokholmas siūlo nacionalines ir tarptautines vežimo geležinkeliais nuorodas į Švedijos poilsio ir poilsio Europoje per X2000 Express. Traukiniai taip pat paleisti kiek Oslo ir kitų vietų Norvegijoje. Cityterminalen, šalia centrinės stoties, teikia tarptautinių autobusų ryšius ir jungtis į daugelį didžiųjų Europos centrų. Vietoje, metro tinklas suteikia greitą ir patogų būdą keliauti aplink Stokholmo mieste.

Stokholmas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

St Peter Line

Frihamnen, Magasin 2, Stockholm, 11556, Sweden

Tallink Silja

Värtahamnen, Hamnpirsvägen 10, Stockholm, 11574 , Sweden

Viking Line

Viking Line terminal Stadsgården, Tegelvikshamnen, SE-116 30, Sweden