Stiuarto sala / Oban keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Stiuarto sala/Oban Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Stewart Island/Oban su AFerry. Buities paslaugos Naujoji Zelandija yra iš Stewart Island/Oban blefas.

Stewart Island/Oban Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Stewart Island/Oban valdo Stewart Island Ferry Services , Kai ieškote keltu į Stewart Island/Oban, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Stiuarto sala/Oban keltai su Stewart Island Ferry paslaugos yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Stewart Island/Oban bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Stiuarto sala / Oban keltai
  • Stiuarto sala / Oban keltai
  • Stiuarto sala / Oban keltai

Apie Stewart Island/Oban

Oban yra Stewart Island, kurie yra piečiausias salos Naujojoje Zelandijoje. Oban yra vienintelė gyvenvietė Stewart Island ir yra ant Halfmoon Bay (kartais naudojamas kaip alternatyvus pavadinimas miestui). Kadangi tai yra žvejų kaimas, galite tikėtis gauti daug jūros gėrybių tarp užeigų galima, plius yra daug eterinių parduotuvių miesto ribos įlaipinami tiekimą.

Oban yra žvejų miestelis, kuri tarnauja kaip atspirties taškas turistams, norintiems žygis Rakiura nacionalinis parkas. Kai pėsčiųjų takai pradėti Oban ar galite gauti vandens taksi į kitų pradinių taškų takai. Saloje yra rojus paukščių stebėtojams ir gamtos mėgėjams. Vienas iš nedaugelio vietų, kur galite žiūrėti kivi šerti laukinėje sandhoppers paplūdimyje.

Stiuarto sala/Oban Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Stewart Island Ferry Services

Stewart Island Ferry Terminal,, 9818, New Zealand