Stena Line "

Stena Line
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite užsisakyti Stena Line keltu per Airijos jūroje į Airiją iš Velso, Anglijos ir Škotijos. Taip pat galite užsisakyti Stena Line keltai į Olandiją iš Anglijos ir tarp Prancūzijos ir Airijos. Be to, "Stena Line" siūlo daug kitų maršrutų Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Dėl naujausių Skandinavijos kainoms, mūsų Stena Line Skandinavijos pamatyti.

"Stena Line" yra viena iš pirmaujančių pasaulio keltų įmonėms ir siūlo aukščiausio lygio komforto ir paslaugų laive jos keltai. AFerry visada turi pigūs kainas Stena Line keltai ir naujausius specialius pasiūlymus. Jūs galite užsisakyti Stena Line keltai į Belfastą, Dublin Dun Laoghaire, Fishguard, Harwich, Holyhead ir dar daugiau. Dėl visų maršrutų ir naujausias "Stena Line kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau.

Apžvalga

Maršrutai:
24
Trumpiausias pervažiavimas:
Belfast - Cairnryan
2 valandos 15 minutes
Populiariausias maršrutas:
Hook of Holland - Harwich
Pigiausia:
Cairnryan - Belfast
28 €*
*Kaina remiantis:
 • Keleivis be transporto priemonės x 1
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 18 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 15 d., ketvirtadienis

Specialūs pasiūlymai

Stena Line Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Hook of Holland - Harwich
(Stena Line)
581 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 6 d., sekmadienis
 • Kelionė: 2020 m. gruodžio 21 d., pirmadienis - 2020 m. gruodžio 28 d., pirmadienis
 • Automobilis + 2
Trelleborg - Rostock
(Stena Line)
173 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Rosslare - Cherbourg
(Stena Line)
186 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 24 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1

  Apie valdybos Stena Line keltai

  Atkreipkite dėmesį, kad "Stena Line" taip pat kartais parašyti, Stena Line ", bet tai yra ta pati įmonė.

  " Stena Line "veikia trijų tipų amatų apie savo maršrutų į ir iš Jungtinės Karalystės kurie visi yra modernus ir jaukus su naujausia traukiniuose esančiais patogumais.

  "Stena Line" valdo tradicinius kruiziniai keltai didžiąją jos Jungtinėje Karalystėje įsikūrusių maršrutais. Šie laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat jaukūs en-suite kajutės pasirinkimas.

  Tačiau, jei jūs keliaujate į vieną iš "Stena Line" yra didelio greičio laivams, jums bus keliauti į vieną iš didžiausių fastcraft laivų pasaulyje. Powered by reaktyvinių variklių, jie gali pasiekti 75 kilometrų per valandą. Laive Jums bus baras, stebėjimo holas, premium "Stena Plus holai, kavinė tarnauja karšto ir šalti užkandžiai ir baras su filmais.


  Ar jums imtis "Stena Line" Belfastas Cairnryan maršrutą, "Stena Line" Holyhead Dublinas keltu, Harwich Hook Olandijos paslaugą arba bet kokio kito kelto maršruto iš "Stena Line, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir maloni kelionė su šio garsaus tarptautinio keltų bendrovės.

  Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsisakyti katė ar šuo laive" Stena Line "keltų su AFerry.Just pasirinkti maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Jūsų augintinis neleidžiama ant keleivinių denių laive Dublino/Dun Laoghaire-ir Holyhead ir Rosslare-Fishguard arba Belfastas-Liverpulis maršrutu ir turi likti savo transporto priemonę. Maži šunys yra leidžiama laive dėl Belfastas-Cairnryan maršrutu, jei jie yra apdrausti už perėjos trukmės PET keliaujančio. Tačiau tai ne iš "Stena Line" darbuotojai savo nuožiūra.

  Kojų keleiviai gali atnešti maži gyvūnai į PET keliautojo atveju, tačiau jie bus ant automobilių denio už pirmiau maršrutų kelionės trukmę, nes nėra gyvūnai leidžiami keleivių zonose laive ,

  Dėl Belfastas Liverpulis maršruto augintiniai neleidžiama kajutėse ar kitų keleivių zonose laive. Jūs turite užsisakyti šunų veislynas, kurie yra prieinami Promenade denio ir leisti prieigą prie jūsų augintiniui visoje perėjos. Prašome tai padaryti paskambinę mūsų klientų aptarnavimo skyriumi, prieš užsakymą. Naudokite detales Susisiekite su mumis skyrių svetainėje tai padaryti.

  Atkreipkite dėmesį, kad jums reikia naminio gyvūno pasu keliauti tarp Jungtinės Karalystės ir Airijos. Daugiau informacijos apie naminių pasų, prašome perskaityti mūsų "Tinka Kelionių vadovas" .

  Stena Line "keltai su AFerry

  Jei norite keliauti į prabangos ir stiliaus į savo paskirties vietą, tada jūs turėtumėte ieškoti ne toliau nei" Stena Line "keltų. Kaip viena iš pirmaujančių keltų linijų pasaulyje, galite būti tikri, kad gausite greitą ir nemokami patirtį borto savo didinga keltais.

  Kodėl Stena Line?

  Daugelis žmonės ateina pas mus "Stena Line" keltų nes mes siūlome mažas kainas ir fantastinių paskirties kartus. Kai asmuo keliauja laive "Stena Line" keltu jie gali keliauti į JK, Olandiją ir Airiją. Stena Line yra neįtikėtinai populiarus keltų bendrovė, kaip jie, skirta teikti neprilygstamą svetingumą, o jų išskirtinį interjerą padarys keliautojas jaustis kaip namie.

  Stena Line "keltų šalis

  Ar jūs keliaujate į Velsą, Airiją ar Olandijoje, turėtumėte įsitikinti, kad jūs atėjo į AFerry už Stena Line bilietus. Galite užsisakyti Stena Line keltu į Belfastą, Liverpulis, Dubline, Dun Laoghaire, Fishguard, Harwich, Holyhead ir daug daugiau fantastinių priemiesčiuose. Tiesiog pažvelgti į žemiau mūsų didinga paskirties grafiko geriausius laikus ir naujausius "Stena Line" siūlo išvaizdą. Jūs taip pat turėtumėte patikrinti mūsų Stena Line Scandinavia puslapį keltais į šį nuostabų Šiaurės Europos regione.

  Įperkamos Stena Line Pasiūlymai

  Jei jau ieškoti internete už labai geriausia Stena Line siūlo tada būčiau kvailai čia nėra atvykti į AFerry. Mes teikiame konkurencingas ir įperkamas "Stena Line" keltų bilietus, kurie mūsų pramonės konkurentai būtų sunku konkuruoti su. Nesvarbu, ar jūs keliaujate pėsčiomis ar automobiliu, mes esame įsitikinę, kad jūs nerasite geriau "Stena Line" siūlo kitur. Mes taip pat siūlome Stena Line kirtimo asortimentą, todėl jūs galite keliauti vienu metu, kad jums tinka.

  Taigi, jei norite užsisakyti Stena Line keltai tada jūs turėtumėte įsitikinkite, kad jūs čia ateiti AFerry.

  Stena Line "keltai su AFerry.lt

  Jei norite keliauti į prabangos ir stiliaus į savo paskirties vietą, tada jūs turėtumėte ieškoti ne toliau nei" Stena Line "keltų. Kaip viena iš pirmaujančių keltų linijų pasaulyje, galite būti tikri, kad gausite greitą ir nemokami patirtį borto savo didinga keltais.

  Kodėl Stena Line?

  Daugelis žmonės ateina pas mus "Stena Line" keltų nes mes siūlome mažas kainas ir fantastinių paskirties kartus. Kai asmuo keliauja laive "Stena Line" keltu jie gali keliauti į JK, Olandiją ir Airiją. Stena Line yra neįtikėtinai populiarus keltų bendrovė, kaip jie, skirta teikti neprilygstamą svetingumą, o jų išskirtinį interjerą padarys keliautojas jaustis kaip namie.

  Stena Line "keltų šalis

  Ar jūs keliaujate į Velsą, Airiją ar Olandijoje, turėtumėte įsitikinti, kad jūs atėjo į AFerry.lt už Stena Line bilietus. Galite užsisakyti Stena Line keltu į Belfastą, Liverpulis, Dubline, Dun Laoghaire, Fishguard, Harwich, Holyhead ir daug daugiau fantastinių priemiesčiuose. Tiesiog pažvelgti į žemiau mūsų didinga paskirties grafiko geriausius laikus ir naujausius "Stena Line" siūlo išvaizdą. Jūs taip pat turėtumėte patikrinti mūsų Stena Line Scandinavia puslapį keltais į šį nuostabų Šiaurės Europos regione.

  Įperkamos Stena Line Pasiūlymai

  Jei jau ieškoti internete už labai geriausia Stena Line siūlo tada būčiau kvailai čia nėra atvykti į AFerry.lt. Mes teikiame konkurencingas ir įperkamas "Stena Line" keltų bilietus, kurie mūsų pramonės konkurentai būtų sunku konkuruoti su. Nesvarbu, ar jūs keliaujate pėsčiomis ar automobiliu, mes esame įsitikinę, kad jūs nerasite geriau "Stena Line" siūlo kitur. Mes taip pat siūlome Stena Line kirtimo asortimentą, todėl jūs galite keliauti vienu metu, kad jums tinka.

  Taigi, jei norite užsisakyti Stena Line keltai tada jūs turėtumėte įsitikinkite, kad jūs čia ateiti AFerry.co. UK.

  Stena Line "vaizdo 2