Stena Line keltai Daea

Stena Daea linija
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti "Stena Daea Line keltu visoje Rytų jūros pakrantėje tarp Rusijos ir Pietų Korėjos. Stena Daea linija yra Stena Line, viena iš pirmaujančių pasaulio keltų bendrovių žinomų populiarių keltų maršrutų visoje Europoje dalis.

Galite naudoti AFerry užsakyti "Stena Daea Line keltai į Sokcho, Zarubino ir Vladivostoko. Visiems "Stena Daea Line keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visi keleiviai turi užsiregistruoti likus MAŽIAUSIAI 2 val. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Stena Daea linija Maršrutai

   traukinyje "Stena Daea Line keltai

   Yra įrenginių gausa laive su Stena Line Daea, kaip galima tikėtis bet Stena Line laivo. Patraukti Užkandote restorane ar atsipalaiduoti su kava kavinėje atsigaivinti, kaip jūs tūptinės visoje Rytų jūros pakrantėje. Alkoholiniai gėrimai patiekiami borto bare, į neapmuitinamos parduotuvės ir per automatų nerasta visame laive. Jūsų pramogoms rasite karaoke kambarys, pasažas ir vaikų žaidimų kambarys.


   Apie Stena Daea Line keltai

   "Stena Daea linija parką sudaro vieną laivą; V. Blue Ocean ", kuris gali gabenti iki 750 keleivių ir kelionės greičiu iki 20 mazgų.


   video

   Stena Daea linija YouTube video