Stavangeris keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Stavangeris Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Stavangeris su AFerry. Keltai į Stavanger, Norvegijoje, yra iš Danijos. Jūs galite imtis keltu į Stavangerį nuo Hirtshals.

Stavangeris Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Stavangerio valdo Fjord Line. Kai ieškote keltu į Stavanger, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Bergen, Kristianštatas Langesund padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Stavangeris keltai su Fjord Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Stavangeris bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Stavangeris keltai
  • Stavangeris keltai
  • Stavangeris keltai

Apie Stavangeris

Stavangeris siūlo įdomų derinys šiuolaikinės kosmopolitizmo su viduramžių žavesiu, pritraukti pirmaujančių kruizinių laivų operatoriai. Lankytojai linkę įsimylėti Stavangeris, ypač "Old Stavanger", labai gražus ir energingas miesto dalis. Ši sritis netoli Stavanger Ferry Port yra sudarytas iš mažų medinių namų ir akmenimis akmens takai, kurie yra visiškai priešingai su miesto tarptautinio ir kosmopolitiška atmosfera.

medienos miestas, Stavangeris archeologijos muziejus, kultūros namai ir Rogaland Teatras, Utstein vienuolynas bažnyčia, konservų muziejus, Norvegijos spausdinimas muziejus ir garsiausių Darbastalis roko (nepaprastas gamtos rock formation) yra tik keli atrakcionų Stavangeris. Stavangerio jūrų perkėla yra patogiai įsikūręs Stavanger centre, su barų ir restoranų pėsčiomis.

Keltai į ir iš Stavangerio

"Fjord Line" , jūs keliauti MS Bergensfjord , kur rasite platų patalpų ir apgyvendinimo , Laive, jūs taip pat galite rasti savitarnos restoranas su karštų ir šaltų patiekalų, Italijos restaraunt ir taip pat kavinė, kur patiekiama: karštų ir šaltų gėrimų ir užkandžių.

Stavangeris uosto įrenginius

Stavangeris Keltų uostas turi įvairias paslaugas, kartu su automobilių stovėjimo aikštelių ribų terminalą.

Kelionė į Stavanger uosto

Automobiliu

Jei keliaujate automobiliu, verta paminėti, kad daugelis kelio ženklai maršrute į fiordo linija terminalas kreiptis į Stavanger Airport, "Sola", kuris yra taip pat įsikūrusi palei RV509 plento. Atlikite šiuos ženklus ir galiausiai ženklai "DK perkėlos" į Risavika/Tanange.

Traukiniu

Norvegijos valstybė geležinkelio veikia traukiniai išilgai pietinės Norvegijos pakrantėje visą kelią į Oslą. Nėra traukiniai šiaurę. Geležinkelio stotis yra įsikūrusi miesto centre.

Stavangeris Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Fjord Line

Utenriksterminalen (Risavika Port), Kontinental Vien 31, N-4056 Tananger, Norway