Santa Cruz de Tenerife keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Santa Cruz de Tenerife Maršrutai

Užsisakykite keltu į Santa Cruz de Tenerife su AFerry. Keltai į Santa Cruz de Tenerife, Tenerife, yra iš Gran Kanarijos, Lanzarotės, Ispanijoje ir Kanarų salose. Jūs galite imtis keltu į Santa Cruz de Tenerife nuo Agaete, Arrecife, Cádiz, Huelva, Las Palmas de Gran Canaria, Morro Jable, Puerto del Rosario ir Santa Cruz de la Palma.

Santa Cruz de Tenerife Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Santa Cruz de Tenerife valdo Fred Olsen, NAVIERA Armas ir neįpareigojo. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Santa Cruz de Tenerife, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Santa Cruz de Tenerife, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Los Cristianos, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Santa Cruz de Tenerife keltai su Fred Olsen, NAVIERA Armas ir neįpareigojo yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Santa Cruz de Tenerife bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Santa Cruz de Tenerife keltai
  • Santa Cruz de Tenerife keltai
  • Santa Cruz de Tenerife keltai

Apie Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife yra pagrindinis miestas Tenerife ir kartu su Las Palmas de Gran Canaria, yra sostinė autonominės Kanarų salų. Santa Cruz de Tenerife miestas daug lankytojas mėgautis, muziejų, tokių kaip Gamtos istorijos muziejus gražių paplūdimių, pavyzdžiui, Las Teresitas.

Santa Cruz de Tenerife, taip pat gauna naudos iš komercinės vietovėse, kuriose yra platus prekybos įrenginių, ir naktiniu gyvenimu restoranų, barų ir naktinių klubų. Kasmet miestas yra priimančiosios salos populiarus Karnavalas.

Santa Cruz de Tenerife yra pamiršta Macizo de Anaga kalnų, kurie eina per Tenerifės šiaurėje; Šis apsvaiginimo mišinys pakrantės ir kalnuotas reljefas traukia turistus metai po metų, kad šioje gražioje saloje.

Keltai į ir iš Santa Cruz de Tenerife

Naviera Armas " yra moderni laivyną su dideliu pasirinkimu barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

Transmediterranea , atkūrėme vieną iš jų senųjų maršrutų iš Santa Cruz de Tenerife Puerto Rosario. Keltai iš Santa Cruz de Tenerife Puerto Rosario bus paleisti per savaitę.

Santa Cruz de Tenerife Port

Santa Cruz de Tenerife uostas yra į pietus nuo pagrindinio miesto Santa Cruz de Tenerife, ir yra užimtas uosto tarnauja Kanarų salų Tenerifės. Uosto įsikūręs netoli miesto daug atrakcionų ir aptarnavimas; aplink uosto teritorijoje gali pasigirti gražūs pastatai, modernizmo architektūra, plačios būdus ir egzotišką peizažą. Keltai iš Santa Cruz de Tenerife eiti į kitas Kanarų salas ir žemyninę Ispaniją.

Santa Cruz de Tenerife uosto įrenginiai

Santa Cruz de Tenerife Keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginiai.

Kelionė į Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife yra gerai prijungtas su salos likusios salos išsamią kelių tinklo ir gali būti lengvai prieinama per TF1 ir TF5 keliai palei salos rytų ir vakarų pakrantėse.

Santa Cruz de Tenerife Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Naviera Armas

Est. Maritima. Muelle de Ribera, C.P. 38001, Canary Islands

Trasmediterranea

Est. Marítima. Muelle de Ribera, C.P. 38001, Canary Islands