Santa Cruz de la Palma keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Santa Cruz de la Palma Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Santa Cruz de la Palma su AFerry. Jūs galite naudoti Santa Cruz de la Palma imtis keltai aplink Kanarų salas, taip pat į La Gomera, Lanzarote, Ispanija ir Tenerife. Buities paslaugos Kanarų salose yra prieinami iš Santa Cruz de la Palma į Las Palmas de Gran Canaria, o keltai atstumu nuo Kanarų salų plaukti į Arrecife, Cádiz, Los Cristianos, San Sebastien de La Gomera ir Santa Cruz de Tenerife.

Santa Cruz de la Palma keltų bendrovių

Keltai į ir iš Santa Cruz de la Palma yra valdomas Fred Olsen, NAVIERA Armas ir neįpareigojo. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Santa Cruz de la Palma, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Santa Cruz de la Palma, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Santa Cruz de la Palma keltų su Fred Olsen Naviera Armas Transmediterranea yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Santa Cruz de la Palma bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Santa Cruz de la Palma keltai
  • Santa Cruz de la Palma keltai
  • Santa Cruz de la Palma keltai

Apie Santa Cruz de la Palma

Santa Cruz de la Palma yra Canary Island La Palma kapitalo ir gyvena apie 18.000 gyventojų. Miestas buvo įkurtas 1493 ir šiandien yra užimtas ir populiarus turizmo paskirties. Santa Cruz de la Palma su jam būdingu smarkiai palenkta slėnių, turi gyvą atmosferą. Už Santa Cruz de la Palma mieste, yra galingas ugnikalnio krateris.

Santa Cruz de la Palma yra gyvas miestas su klasikinio žavesio, ir yra daug pastatų kultūrinės ir istorinės reikšmės, pavyzdžiui, El Salvador bažnyčios ir Rotušės. Pagrindinis miesto aikštė, Plaza de España yra daug smulkių pavyzdžių renesanso architektūros ir apsvaiginimo Iglesia del Salvador (bažnyčia gelbėtojas).

Yra daug pamatyti ir nuveikti Santa Cruz de la Palma, iš apsilankymą Karinio jūrų laivyno muziejus ir 17 a Santa Katalinos fortas, vaikščioti aplink Barranco de las Nieves tarpeklį. Jei lankotės rugpjūčio pradžioje jums gali būti laimė sugauti garsus Fiesta de Nuestra Señora de las Nieves, šventės dieną Dievo Motinos Snieginės.

La Palma ir naudos iš šiltą ir saulėtą klimatą, o sudaro gražių paplūdimių ir nuostabiu kraštovaizdžiu, nuo kalnuotas reljefas, kad derlingos slėnių.

Keltai į ir iš Santa Cruz de la Palma

Fred Olsen, Express, turi keltus, kurie sudaryti tik ultra-moderniais greitai keltų reiškia jūs pasieksite savo tikslą į parką rekordiškai trumpą laiką. Visi jų keltai funkcija yra baras ir kavinė, vaikų žaidimo aikštelė, taip pat palydovinė televizija. Fred Olsen, yra žinomas dėl siūlanti aukščiausio lygio komfortą ir aptarnavimą.

Naviera Armas " yra moderni laivyną su dideliu pasirinkimu barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

Transmediterranea , laivynas yra moderni ir greitai, ir jie yra suprojektuoti taip, kad keleivis randa kelionę Europa dalis jo/jos šventė. Borto yra baseinai, erdvus ir prabangus kabinos, barai, restoranai, kino teatrai, diskoteka, oro kondicionavimo ir erdvus garažas, todėl jūs galite pasiimti savo nuosavą automobilį.

Santa Cruz de la Palma uostas

Santa Cruz de la Palma uostas yra įsikūręs salos sostinės pakraštyje, ir yra lengvai pasiekiamas keliais. Jūs galite gauti keltai iš Santa Cruz de la Palma į kitas Kanarų salas La Gomera ir Tenerifę ir Kadiso žemyninėje Ispanijoje. Visi keltai iš salos galima greitai ir lengvai užsisakyti kambarį internetu čia AFerry.

Santa Cruz de la Palma uosto įrenginiai

Santa Cruz de la Palma keltų terminalas turi platų įrenginių ir paslaugos.

Kelionė į Santa Cruz de la Palma

Santa Cruz de la Palma uostas įsikūręs prie sostinės pietuose, ir yra lengvai pasiekiamas keliais.

Santa Cruz de la Palma Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Fred Olsen

Terminal Marítima, 38700 Santa Cruz de La Palma., Canary Islands (La Palma)

Naviera Armas

Estación Marítima local 3, 38700 - Santa Cruz de La Palma, Canary Islands (La Palma)

Trasmediterranea

A. Pérez de Brito, 2, C.P. 38700, Canary Islands