St Peter Line keltai

St Peter Line
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti St Peter Line keltu į Suomiją, Rusiją, Švediją ir Estiją. St Peter Line "leidžia jums keliauti patogiai, išlaikant jus pramogauti su traukiniuose esančiais patogumais kompiuterio. Visiems St Peter Line maršrutų ir matyti kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo St Peter Line grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija visuose terminaluose baigiasi vieną (1) valandą iki numatyto išvykimo. Registruojantis po nurodyto laiko, galite būti neįleisti i laivą.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

St Peter Line Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Apie valdybos Petro Line keltai

   Princesė Marija ", Flagman St Peter Line, yra modernus, patogus laivas, kuris gali pasigirti platų laive paslaugas, įskaitant kazino, registratūra sritis, asortimentas laive restoranų ir barų ir suomiška pirtis. Taip pat yra didelis muito parduotuvė. Yra dažnai specialių renginių laive teikti pridėtinę įspūdžių į sieną. Nameliai būna įvairių stilių ir dydžių.


   Ar naudojate St Peter Line "Helsinkis Sankt Peterburgas keltu, St Peter Line" Sankt Peterburgas Helsinkis keltų paslaugos, St Peter Line "Stokholmo Sankt Peterburgas maršrutas, arba bet kuris kitas maršrutas iš šio garsaus keltų bendrovės , jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.

   video

   St Peter Line YouTube video