St Mary keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Su 2,5 kvadratinių mylių ploto, Šv Marijos yra didžiausia iš 5 apgyvendintų salų Scilio salyno salų, bent 28 mylių į vakarus nuo Cornwall. Palyginti ir rasti pigiausius keltų kirtimo laisvų nuo Šv Marijos su užsakymo formą, esančią šiame puslapyje viršuje. Isles of Scilly veikia keltu į St Mary, rasite žemiau visų Mariackiego keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • St Mary keltai
  • St Mary keltai
  • St Mary keltai

Keltai į ir iš Šv Marijos

Isles of Scilly veikti keltu į St Mary iš Penzance Cornwall. Keltas kirtimas trunka apie 2 valandas ir 45 minučių, o laive Scillonian III rasite poilsio zonų ir dviejų kavinių.

Apie Šv Marijos

Galite Nepraleiskite Telegraph bokštas, pastatytas 1803 už saloje gynybos ir iš kurių, 95 metų, Guglielmo Marconi, išradėjo radijas, gavo radijo signalus iš 30 mylių a etapas tuo metu atstumo. Vėliau bokštas buvo naudojamas transliuoti radijo Scilio.

Per visą savo istoriją sala buvo strateginis vieta Didžiosios Britanijos karūnai. Kaip rezultatas kai atrakcionai, kad jūs galite aplankyti yra Harry Sienos, gauti iš artilerijos pilies liekanos, 8-taškas-žvaigždučių formos įtvirtinimų The Garrison ir Star pilies netoli prieplaukos, kuri buvo pastatyta 1593 bijodamas naują priepuolį pagal Ispanijos Karalystė, Peninnis Head švyturio ir ne Porthellick Cove memorialas, kuri žymi vietą, kurioje buvo rastas Admiral Shovell kūnas po vieną iš blogiausių jūrų nelaimių britų istorijos 1707.

Užsisakykite keltu į Scilio salos iš Kornvalio paprastai ir saugiai AFerry.

St Mary uosto įrenginiai

Dock įrenginiai yra gana pagrindinis, bet yra įsikūręs Hugh Town kaime turėsite lengvą priėjimą prie visko, ko jums gali prireikti.

Kelionė į St Mary

Keleivių tik keltas "Scillonian III" iš Penzance dokus kiekvieną dieną, (nuo Velykų iki lapkričio), tuo St Mary prieplaukos, esančios į pietvakarius nuo salos ir priklausanti Kornvalio Kunigaikštystės, kuris ją valdo privati.

St Mary Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Isles of Scilly Travel

The Quay, St Mary's, Isles of Scilly, TR21 0HU, England