St Margarets Hope keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

St Margarets viltis Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į St Margarets Vilties su AFerry. Keltai į St Margarets vilties Orknio, yra prieinami iš Škotijos. Jūs galite imtis keltu į St Margarets Vilties nuo žiaunų Bay.

St Margarets viltis Keltų Įmonės

Keltai į ir iš St Margarets Vilties valdo Pentland keltai. Kai ieškote keltu į St Margarets Vilties, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Stromness padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

St Margarets Hope keltai su Pentland Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas , ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į St Margarets Vilties bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • St Margarets Hope keltai
  • St Margarets Hope keltai
  • St Margarets Hope keltai

Apie Šv Margaret vilties

St Margaret vilties, taip pat žinomas kaip viltį, yra per Orkneys kaimas, įsikūręs prie Škotijos šiaurės rytų pakrantėje. Žodis viltis ateina iš skandinavų žodžio "hjop", kuris reiškia marias. Šv Margaret viltis turi parduotuvių ir restoranų, ir yra žinomas dėl savo metiniame berniukų arimo Porą, festivalyje, kur jauni berniukai plūgas į nuo Wright Smėlio smiltys, o merginos dėvi tradicinius kostiumus.

Jei sugauti šv Margaret viltis keltu, nepamirškite aplankyti Smiddy muziejus, su daug senų kalvio įrankius išbandyti ir daug senų nuotraukų.

Keltai į ir iš St Margarets Vilties

Pentland Keltai , suteikti jums unikalią galimybę pamatyti platų gyvūnijos tokių kaip ruoniai, Puffins, žudikas banginių ir jūros paukščių, o laive visi kartu perėjimo dėka jų panoraminiais holų ir gultais.

Pentland Ferries "Naujausias laivas Pentalina yra greitas katamaranų ir sumažina kirtimo laiką dar 15 minučių o visas kirtimo laiką, tik 45 minučių.

Pentland keltai pasiūlyti puikias kainas ir akcijas į Sankt Margarets Hope keltų, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

St Margarets Hope uosto įrenginiai

"yra daug parduotuvių kelios minutės pėsčiomis nuo Šv Margaret viltis Ferry prievado numerį. Automobilių stovėjimo aikštelės yra tik uoste, tačiau yra daug erdvių, kur jūs galite palikti savo automobilį per trumpą laiką, skaičius.

St Margaret vilties Ferry Port keltai yra prieinami tiems riboto judumo, su įlaipinimo pagalbos galima gauti iš draugiškas Pentland keltai darbuotojų. Pentland Keltai suteikia laive paslaugomis, įskaitant patogiai kavinėje ir malonaus išorinio denio teritorijos.

Žemiau rasite St Magarets keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

St Margarets viltis Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas