St Malo į Portsmouth Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 6 perėjimų per savaitę
    8 valandos 50 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

St Malo į Portsmouth keltų maršrutas jungia Saint Malo, uostamiestis Bretanėje šiaurės vakarų Prancūzijoje, Portsmouth, uostamiesčio Hampshire, pietinėje Anglijos pakrantėje. Maršrutas valdo Brittany Ferries. Yra iki 7 perėjos per savaitę ir kirtimo laikas yra maždaug 8 valandos ir 50 minučių. Šis maršrutas priima automobilius ir pėdų keleivių. Gyvūnai taip pat galima užsisakyti šiuo maršrutu.


Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Sen Malo į Portsmouth keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš St Malo į Portsmouth. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei St Malo į Portsmouth maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie St Malo į Portsmouth keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! St Malo į Portsmouth yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie St Malo

Tai gražus miestas įkurtas 6 amžiuje Velso vienuolių, senosios sutvirtintų miestų, taip pat žinomas kaip Intra muros širdis, tarsi viduramžių labirintą alsuoja mažas parduotuvių ir restoranų. Kiti lankytini objektai yra senovės citadelė, Katedros Sent Vinsentas, pastatytas 12 amžiuje St Malo Château kuris taip pat turi Musée de l'Histoire, Grand Aquarium, pylimai ir daug daugiau

Apie Portsmouth

Portsmouth yra Didžiosios Britanijos tik Island City, įsikūręs ant Portsea sala. Docklands plotas Portsmouth jau seniai svarbu Royal Navy (ir beje, kur gyvena seniausias pasaulyje doką) ir yra veislės mūsų pėsčiųjų ir valčių turai, kuri duos jums pažvelgti į miesto praeitį. The Waterfront yra gavau daug reikia renovuoti, per pastarąjį dešimtmetį. Vienas iš rezultatų yra Spinnaker bokštas, kuris gali būti aiškiai žiūrima kaip įvedate prievadą.