Keltų į St Malo

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

St Malo Maršrutai

Užsisakykite keltu į St Malo su AFerry. Keltai į St Malo, Prancūzijoje, yra iš Anglijos ir Normandijos salos. Jūs galite imtis keltu į St Malo iš Gernsis, Džersis ir Portsmouth.

St Malo Keltų Įmonės

Keltai į ir iš St Malo valdo Brittany Ferries ir Condor Ferries. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš St Malo, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į St Malo, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Carteret, Dielette ir Granville, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

St Malo keltai su Brittany Ferries ir Condor Ferries yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į St Malo bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Keltų į St Malo
  • Keltų į St Malo
  • Keltų į St Malo

Apie St Malo

St Malo keltų uostas yra Bretanėje Šiaurės vakarų Prancūzijoje dėl Lamanšo. Tai gražus miestas įkurtas 6 amžiuje Velso vienuolių, senosios sienelėmis miesto centre, taip pat žinomas kaip Intra muros, tarsi viduramžių labirintą alsuoja mažų parduotuvių ir restoranų. Kiti lankytini objektai yra senovės citadelė, Katedros Sent Vinsentas, pastatytas 12 amžiuje St Malo Château kuris taip pat turi Musée de l'Histoire, Grand akvariumas, pylimai ir daug daugiau.

Keltai į ir iš St Malo

Naujausios įsiregistravimo metu už St Malo keltai paprastai 60 minučių iki išvykimo, skirtomis autotransporto priemonėms ir 40 minučių iki išvykimo pėsčiaisiais keleiviai, tačiau įsitikinkite, kad patikrinti su operatorius prieš laivui išplaukiant.

Brittany Ferries eksploatuoti V. Bretagne keltu į St Malo į Portsmouth maršrutu praplauti Laivo įrangos, įskaitant kino, saulės denio, žaidimų kambarys, tualetai , restoranų ir barų.

Condor Ferries ", veikti greitai amatus šiuo maršrutu su kai kurių smulkių Laivo įrangos.

Brittany Ferries ir Condor Ferries" siūlo puikių pasiūlymų ir rėmimas St Malo keltai, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

St Malo uosto įrenginiai

St Malo keltų uosto Viešbutyje yra kairėje bagažo, dušai , tualetai, įrengimai neįgaliesiems ir kavinėje. Trumpas ir ilgalaikių stovėjimo aikštelių yra netoli St Malo perkėlos terminalą.

Kelionė į St Malo

St Malo Keltų uostas gali būti pasiektas per N137, nemokamu važiuojamosios kuris yra susijęs su Prancūzijos poilsio. Kai ant N137 sekite St Malo perkėlos terminalo požymiai.

Autobuso stotelė yra apie 3 minučių pėsčiomis nuo St Malo perkėlos, šalia baseino.

Yra geležinkelio stotis įsikūrusi St Malo aikštėje Jean Coquelin. Tai lengviausia sugauti taksi į ir iš traukinių stoties.

Žemiau rasite St Malo keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

St Malo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Brittany Ferries

Gare Maritime du Naye, 35400 St Malo, France

Condor Ferries

Gare Maritime du Naye, 35400 St Malo, France

Compagnies Corsair

Gare maritime de la Bourse, St Malo, 35400 St Malo, France