Spodsbjerg keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Pagrindinė Spodsbjerg perkėla siūlo kasdienius ryšius su dervų ant Lolland su Langelandstrafikken. Keltai iš Spodsbjerg plaukti į degutą ant Lolland salą su LangelandsFærgen. Naudojant paprastą užsakymo formą nuo AFerry galite rasti geriausią keltu jums.

Žemiau rasite Spodsbjerg keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  • Spodsbjerg keltai
  • Spodsbjerg keltai
  • Spodsbjerg keltai

Keltai į ir iš Spodsbjerg

LangelandsFærgen metu eksploatuoja du laivai tarp Spodsbjerg ir dervos, uostuose M/V Frigė Sydfyen , kuris buvo pastatytas tuo Svendborg Skibsværft laivo kiemo 1984, ir M/V "Odin Sydfyen , kuris buvo pastatytas tuo pačiu laivu kieme dvejus metus. Abu laivai buvo anksčiau veikė "Scandlines".

LangelandsFærgen pasiūlyti puikias kainas ir rėmimas Spodsbjerg keltų kirtimo, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Spodsbjerg

Spodsbjerg yra tradicinis žvejų miestelis įsikūręs rytinėje pakrantėje Langeland, Danijoje, tik 9km nuo Rudkobing, kad "kapitalo" iš Langeland. Miestas sudaro nedidelis žvejų uostas, valčių prieplauka ir, žinoma, į uostą. Yra mieste viešbutį, jei jūs manote, apsistojantys ir ten yra kavinė netoli uosto.

Pats Langeland yra gražus ir žalias ir garsėja savo laukiniais Eksmūro ponių. Saloje yra žinomas kaip turizmo vietoje, ypač vasarą ir yra puiki vieta pasivaikščioti ir ilgų dviratis važiuoja. Mažieji miesteliai punktyras aplink salą vitrina tradicinis žavinga danų architektūrą. Iš Rudkobing kapitalas yra garsaus fiziko ir chemiko Hanso Christiano Ørsted gimtinė.

Spodsbjerg Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

LangelandsFærgen

Spodsbjergvej 351, Spodsbjerg, 5900 Rudkobing, Denmark

Scandlines

Spodsbjergvej 351, Spodsbjerg, 5900 Rudkobing, Denmark