Dvasia Tasmanijos keltai

Dvasia Tasmanijos
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Tasmanijos keltu tarp Melburnas ir Devonport Dvasią. Dvasia Tasmanijos turi įrenginių, kad jus okupuoti savo kelionę, kurios visos yra išsamiai žemiau gausa. AFerry visada turi pigūs kainas Dvasios Tasmanijos keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Žiūrėkite žemiau naujausia Dvasios Tasmanija keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas išsamiai Dvasios Tasmanijos keltai grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 45 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Devonport - Melbourne
10 valandos 30 minutes
Populiariausias maršrutas:

Dvasia Tasmanijos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Bortinis Dvasios Tasmanijos keltai

  Dvasia Tasmanijos Aš ir Dvasia Tasmanija II , buvo pastatytas 1998 metais ir keliauti aukštą greitį 27 mazgai, ty 50 kilometrų per valandą.

  Laive galite rasti barų ir restoranų, kur galima atsipalaiduoti ir mėgautis peržiūrėti ir imtis galimybę pasipildyti degalų sau savo paskirties pasirinkimą. Pramogų, kodėl gi ne pabandyti borto kiną ar žaidimų ištaigingas?

  Taip pat galite pasiruošti kitą etapą savo kelionę apsilankę turizmo informacijos centras, ir patraukti viską, ką galėjo pamiršote pakuoti iš dovanų parduotuvė.

  Jei keliaujate naktį, tada dvasia Tasmanijos turi daug galimybių apgyvendinimo. Jei esate dėl biudžeto Sėdima sėdynės gali būti galimybė sugauti pailsėti, arba alternatyviai, jei esate grupės dalis dalintis kabina gali būti gera idėja. Jei norite garantuotą komfortą tada ieškoti ne toliau nei Deluxe kabina, siūlanti visais patogumais ir kad šiek tiek papildomos erdvės.

  video

  Dvasia Tasmanijos YouTube video