P&O Ferries (Šiaurės jūra) keltai Pasiūlymai, pasiūlymai ir pigus kainas

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

"Žemiau yra pigiausias" P&O Ferries kainas mūsų klientams rasiu pastarąsias tris dienas . Jei jums patinka kainą matote, spustelėkite Gauti Kaina , mygtuką!


Tinka Užsakymas Informacija

galite užsakyti užsisakyti katė ar šuo laive p & O Ferries keltu su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

Gyvūnai, keliaujantys tarp Dover ir Kalė turi likti automobilyje, pėdų keleivių negali keliauti su gyvūnais šiuo maršrutu. Tarp korpuso ir Roterdamo/Zeebruge, augintiniai turi būti paliktas kondicionuoto oro būdos teikiamų. Pėdų keleiviai turi palikti augintiniai rakinamuose konteinerius, kurie gali atlaikyti yra pritvirtintas prie kelto.

Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.

Taisyklės ir Sąlygos pasiūlymai

Visi pasiūlymai ,
Tema nuo užimtumo. taikomi pilni sąlygos. Nauja užsakymai tik. Kaina remiantis standartiniu automobiliu (5m x 1.83m aukščio). Papildai kreiptis dėl papildomų keleivių nepaminėtų organizme ir didesnių/aukščio virš transporto priemonės. Kitos salono variantai gali kainuoti daugiau. Pakeitimas gali būti taikomi mokesčiai ir kortelės mokesčiai netaikomi kai kuriems kortelių tipų.