Split keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

skilimas Maršrutai

Užsisakykite keltu į Splitas su AFerry. Keltai į Splitas, Kroatija, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Splitas iš Ankona.

Splitas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Splitas yra valdomas Jadrolinija ir SNAV. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Splito, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Splitas, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Ancona, Bol ir Dubrovnikas, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Split keltai su Jadrolinija ir SNAV yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Splitas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Split keltai
  • Split keltai
  • Split keltai

Apie Splitas

Splitas arba Spalato italų, yra didžiausias ir svarbiausias miestas Dalmatiją ir antras pagal dydį Kroatijos miestas. Splitas yra įsikūręs ant mažo pusiasalio rytinėje pakrantėje Adrijos jūros. Splitas taip pat žinomas kaip vienas iš Kroatijos kultūros centrų. Splitas naudą iš šilto, Viduržemio jūros klimatas ir yra viena iš labiausiai saulėtų vietų Europoje, pritraukti daug lankytojų ir todėl miestas yra populiarus turistų.

Splitas yra vienas iš seniausių miestų zonos, datuojamas daugiau nei 1700 metų, ir turi daug istorinių vietų. Senamiestis Splitas datuojamas viduramžių laikų, ir gyvena daugelis SPLIT atrakcionų, tokių kaip Diokletiano rūmai. Istorinis centras Splitas yra įvardyta kaip viena iš UNESCO Pasaulio paveldo Sklypai.

Yra daug įdomių muziejų, esantys Splitas, įskaitant Kroatijos archeologijos paminklų muziejus, Etnografijos muziejus, Gamtos mokslų muziejus ir jūrų istorijos muziejus. Splitas taip pat gyvena daug meno galerijų, pvz Meštrović galerijoje. Taip pat verta aplankyti yra Marjan miško parkas, kurį sudaro gražus parkų, vaizdingas takai, žaidimų aikštelės ir dalijimo zoologijos sodas.

Keltai į ir iš Splito

Naujausios check-in kartus Split keltais galima rasti užsakymo patvirtinime, bet įsitikinkite, kad patikrinti vėliau įsiregistravimo metu su prieš laivui išplaukiant operatorius.

Borto įrenginių mėlyna linija keltai " yra à la carte restoranas, savitarnos restoranas, kazino, barą, vaikų žaidimų kambarys, neapmuitinamų prekių parduotuvės, vairuotojo ištaigingas baras, registratūra ištaigingas koplyčia ir viršutinio denio bare. Blue Line "laivyno turėti gyvenamąsias patalpas, kaip antai kajučių ir oro stiliaus vietų spektrą.

SNAV yra naujausias ir greičiausias laivynas Viduržemio sudaro daugiausia su povandeniniais sparnais ir katamaranai. SNAV keltai gali pasiekti greitį iki 38 mazgų. Visi SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais turite kavinių ir užkandžių barai laive.

SNAV ir mėlyna linija keltai pasiūlyti puikias kainas ir akcijas į Split keltais, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry .

Split uosto įrenginiai

Split keltų uosto yra paslaugų ir įrenginių, skirtų keleiviams asortimentą. Jo artumą miesto centro taip pat leidžia keleiviams lengvą priėjimą prie vietos patogumais.

Kelionė į Splitas

Split keltų uostas yra lengvai prieinama iš kelių miesto, ir galima rasti beveik į 'Obala Kneza Domagoja' pagrindinio kelio.

skilimas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Jadrolinija

Ulica Gat Svetog Duje, 21000, Split, Croatia

SNAV

Gat Sv Duje Bb Trajektni Term, HR - 2100 Spalato - Split, Croatia