Sozopol keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Sozopolis yra senovės pajūrio miestas, o dabar populiarus kurortas. Smėlio paplūdimiai, garantuota saulė ir gražus derinys Balkanų ir Viduržemio jūros regiono virtuvės atkreipia žmonių vietovėje. Keltai į Sozopol yra su Bulgarija Fast Ferry, Buriavimas nuo Nessebar ir Pomorie, toliau North Bulgarijos Juodosios jūros pakrantėje.

  • Sozopol keltai
  • Sozopol keltai
  • Sozopol keltai

Keltai į Sozopol

Bulgarija motorlaivis " naudoja didelės spartos povandeniniais sparnais, keltai teikia įdomų patirtį laive keleiviai, sukuria "plaukiojančiu virš vandens" jausmą. Laive rasite pardavimo automatai užkandžiai ir kvalifikuotų darbuotojų, kurie mielai atsakys į klausimus iš turistų.

Sozopol uosto įrenginiai

Sozopolis yra mažas miestelis aplink uostą. Visi patogumai, įskaitant bankų, bankomatų ir kavinių yra kelios minutės pėsčiomis nuo uosto.

Kelionė į Sozopol

Jei keliaujate iš Nessebar ar Pomorie, bulgarų Greitas Keltų yra greičiausias, patogiausias ir įdomus būdas pasiekti Sozopol. Atvyksite į miesto širdyje su daug atrakcionų pėsčiomis.

Jei keliaujate automobiliu, pagrindinis kelias "E87" eina lygiagrečiai su pakrante leidžiantis jums pasiekti Sozopol patogiai iš bet rytinėje Bulgarijos.

Ką daryti, Sozopol

Sozopolis Senamiestis yra tikrai unikali patirtis. Svečiams yra sunku automobiliu paliekant erdvę daugiausia pėsčiųjų, todėl jūs vaikščioti akmenimis gatvelės ramybėje. Yra daug tradicinių restoranų, kavinių ir parduotuvių, bet jums bus tikrai priblokštas gražių senų medinių namų ir senovės griuvėsiai.

pietų sienos Sozopol , neseniai buvo atkurta į savo buvusios šlovės, atsižvelgdamas pradžių buvo pastatytas 5 amžiuje. Pėsčiomis palei sienas suteikia fantastiškas vaizdas į įlanką ir leidžia atsitraukti laiku. Tai vienas iš populiariausių atrakcionų Sozopol ir vietiniai jį žinote, todėl yra daug tradicinių restoranų srityje dirbančio autentišką Bulgarų maisto atgaivinti lankytojų skaičių.

Ravadinovo pilis " yra tikrai vienas iš natūra ir turi pamatyti, jei esate Sozopol rajone. Pastatytas 1990-aisiais, pilis yra tęstinis projektas iš ekscentriniu savininkas, kasmet pridedant daugiau įspūdingų vienetų. Jūs pajusite, kaip esate pasakoje, kaip jums ištirti apsvaiginimo architektūra, neįprastų paveikslų ir gražių sodų.

Kada aplankyti Sozopol

Vasara yra geriausias laikas aplankyti Sozopol, kur temperatūra pastoviai didesnė kaip 30 laipsnių tobula pajūrio oras.

Bulgarų Greitas Keltų paslaugos paleisti visą vasarą suteikia jums prieigą prie Nessebar ir Pomorie, šie bilietus galima užsisakyti per AFerry. Užsisakykite Sozopol keltu šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Sozopol

Sozopolis yra senovės pajūrio miestelis Bulgarijoje, įsikūręs ant vaizdingos įlankos palei Juodosios jūros pakrantėje, apie 35km į pietus nuo Burgaso. Miestas yra vienas seniausių pietinėje Bulgarijos pakrantės ir vienas iš populiariausių šalies vietas turistams iš viso pasaulio, kurie ateina pasimėgauti smėlio paplūdimiai, puikus oras, istorija ir atmosfera spalvinga kurorte. Senamiestis garsėja savo romantišką atmosferą, nes siauromis akmenimis gatvelės ir žavinga senų namų, o modernus centras Sozopol alsuoja viešbučių, kavinių ir restoranų.

Sozopolis Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Bulgaria FastFerry

Fish Port Sozopol, 1 Kraybrezhna Str, 8130, Bulgaria