Southsea keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

"Southsea yra tipiškas pajūrio miestelis su paplūdimio ir dvi prieplaukas, Pietų Parade prieplauka ir Clarence prieplaukos. Abiejų šių atramų kompiuterių lošimo salonuose ir taip pat yra nuolatinė Atrakcionų ribojasi su Clarence prieplaukos. Trumpas perėja nuo Southsea į Ryde yra pagamintas greitas ir efektyvus iki Hovertravel. Maršrutas jungia britų žemyno į Isle of Wight, ir naudojant paprastą užsakymo formą nuo AFerry, jūs galite lengvai rasti tinkamą keltu jums.

Žemiau rasite Southsea keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

  • Southsea keltai
  • Southsea keltai
  • Southsea keltai

Keltai į ir iš Southsea

Hovertravel a> " ai parką sudaro labai veiksminga didelės spartos amfibinių visureigių su oro pagalve su vykdymo apie 130 keleivių talpos ir gali pasiekti greitį virš 45 mazgų.

Šios visureigių su oro pagalve turi erdvūs interjerą ir yra sukurta siekiant suteikti didelį komfortą ir patikimumą į keleiviai net nepalankiomis oro sąlygomis.

Hovertravel pasiūlyti puikias kainas ir akcijas į Southsea keltais ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai internete su AFerry.

Southsea uosto įrenginių

Hovertravel suteikia greičiausią Isle of Wight keltų visoje Solent tarp Southsea ir Ryde (Isle of Wight). Yra ilgalaikių ir trumpalaikių stovėjimo aikštelių labai arti Uosto ir oro pagalve, kurie valdo vietos tarybų skaičių.

Kelionė į Southsea

Automobiliu
Kelionės į Portsmouth ir ant M27. Prisijunkite prie M275 ir toliau pro kontinentinės keltų uosto link Portsmouth. Sekite Isle of Wight keltais, Pajūris ir istorinio Waterfront požymiai. Iš čia, vadovaukitės dėl Hovercraft požymiai. Yra didelis taryba valdomas užmokestis ir ekranas automobilių stovėjimo aikštelė priešais hovercraft terminalą. Southsea Uosto ir oro pagalve spręsti: Southsea, Clarence Esplanade, Southsea, Portsmouth ". Po5 3AD.

Traukiniu & Hoverbus ,
Šviečiantis Portsmouth & Southsea geležinkelio stoties ir sekite ženklus į Hoverbus. Jūs kirs kurią pėsčiųjų perėjos vedantis jus į Hoverbus stotelės Road (rodyti žemėlapyje toliau). Mūsų specialiai valdomas Hoverbus Paslaugų nuves jus tiesiai į mūsų Southsea terminalo tik už 1.20 £ vienam asmeniui. Hoverbus jungiasi su mūsų oro pagalve ir įsitikinkite, kad esate ne Hovercraft terminalo laiku savo amato. Jis negalėjo būti lengviau!

Apie Southsea

"Southsea, esantis JK South Coast, yra ideali keleivių vartai į Isle of Wight ir yra lengvai pasiekiamas iš visų dalių Iš kelių ir geležinkelių šalis. Southsea yra mažas pajūrio kurortas, mažiau nei mylia nuo Portsmuto miesto centre.

Southsea yra tipiškas pajūrio miestelis su paplūdimio ir dvi prieplaukas, Pietų Parade prieplauka ir Klarenso prieplauka. Abi atramas kompiuterių lošimo salonuose ir taip pat yra nuolatinė Atrakcionų ribojasi su Clarence prieplauka ir Uosto ir oro pagalve. Southsea Bendra visagalis atviru dangumi koncertų ir renginių per vasarą skaičių, todėl mases žmonių vietovėje.

Yra daug atrakcionų ant Southsea Pajūris įskaitant Southsea pilis, Blue Reef akvariumas kartu su Britanijos tik muziejus, skirtas visiems D-Day iškrautus Normandijoje, D- diena muziejaus aspektus. Tik trumpą 5 minučių Hoverbus kelionės, Spinnaker bokštas ir istorinė laivų statykla gali būti pasiektas. Spinnaker bokštas yra įsikūręs adresu Gunwharf Quays Waterfront, ji siūlo nuostabias 350º panoraminių vaizdu į Portsmouth Harbour, Pietų pakrantės ir Isle of Wight, su vaizdu tempimo iki 23 mylių. Kvapą gniaužiantis dieną ir žvilgus jūros šviesų naktį.