Sautamptonas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Sautamptonas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Sautamptonas su AFerry. Keltai į Southampton, Anglijoje, yra iš Isle of Wight. Jūs galite imtis keltu į Sautamptonas nuo Rytų Cowes.

Sautamptonas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Sautamptonas valdo Red piltuvą. Kai ieškote keltu į Southampton, mes visada rodo, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Lymington, Portsmouth ir Southsea, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Sautamptonas keltai su raudonais kanalui yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Sautamptonas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Sautamptonas keltai
  • Sautamptonas keltai
  • Sautamptonas keltai

Apie Sautamptonas

Southamptono mieste yra populiarus, kaip laisvalaikio ir kultūros paskirties, daugelis jos pakabukai įtraukti savo naktiniu gyvenimu, parduotuvių ir savo istoriją. Norėdami daugiau kultūros ekskursija po miestą, aplankyti Jūrų muziejų ir atgimti iš "Titaniko" istorija, arba išmokti iš Sautamptono uosto istoriją, arba apsilankykite Sautamptono Hall of Aviation sužinoti apie Spitfire, kuri buvo sukurta Sautamptonas. Mieste yra daug kitų muziejų, įskaitant į Dievo Tower muziejus ir archeologijos muziejus. Norėdami daugiau neskubantis kelionė, naršyti į Vakarus Quay prekybos centro parduotuvės ir paragauti kosmopolitiškame virtuvės, o pertraukos vienoje iš daugelio restoranų.

Sautamptonas uosto įrenginiai

Sautamptonas keltų uosto patogumai bankomato, šildomas laukimo zoną, vežimėliai, taksofonų, tualetai, automatų ir mažą parduotuvę. Automobilių stovėjimo aikštelė taip pat galima rasti trikampio automobilių stovėjimo aikštelė.

Kelionė į Sautamptonas

"iš Londono, imtis M25 tada M3 į Sautamptonas. Tada sekite ženklus į keltų uosto.

Iš Rytų Greitkelis M27 prie sankryžos 7, sekite A334 ir tada A3024 Sautamptonas. Iš ten sekite ženklus į perkėlos uoste.

Iš Vakarų Greitkelis M27 sandūroje 3, sekite M271 ir tada A3024 Sautamptonas. Iš ten sekite ženklus į perkėlos uoste.

National Express veikia dažnai JK treneris paslaugą iš Southampton Autobusų stoties (netoli geležinkelio stoties). Yra reguliariai autobusų paslaugos į Heathrow, centriniame Londone, Brighton, Bournemouth, Exeter, Plymouth, Penzance, Salisbury, Bath, Bristol, Oxford, Birmingham, Stoke on Trent, Liverpulis, Sheffield ir šiaurę. Taip pat yra nemokama CityLink, autobusas iš netoliese geležinkelio stoties, kuri gali priimti jus į keltų terminalą.

Nuo Londone; Pietvakarių traukiniai važiuoja dažnai paslaugas tarp Waterloo (per Clapham Jct, Woking, Basingstoke, Winchester, Southampton Airport) ir Southampton Vidurio trunka šiek tiek daugiau nei valandą.

"Virgin CrossCountry veikia nuo Škotijos, Šiaurės, Midlandse ir Birmingemas; Wessex keleiviniai traukiniai paleisti iš Pietų Velsas per Bristol ir Salisbury; Pietvakarių traukiniai paslaugos iš Weymouth, Poole ir Bournemouth ir Connex teikti paslaugas Portsmouth ir Brighton.

Sautamptonas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Red Funnel

Dock Gate 7 off Town Quay Road, Southampton (vehicle ferry services to East Cowes), , SO14 2AQ, United Kingdom