Pietų Uist keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Pietų Uist turi du uostus; Lochboisdale ir Eriskay. Lochboisdale slypi Pietų Uist Pietų ir turi jungtis į Castlebay dėl Barra Isle, ir Oban ir Mallaig žemyninėje Škotijos. Eriskay yra mažesnė sala toliau į pietus nuo Pietų Uist, sujungti causway. Keltai iš Eriskay plaukti į Barra uoste dėl Barra Isle.

Jūs galite užsisakyti keltų iš Pietų Uist paprastai ir lengvai AFerry. Norėdami gauti geresnį supratimą apie turimų paslaugų spektrą, prašome pažvelgti išvykimams lenta žemiau.

  • Pietų Uist keltai
  • Pietų Uist keltai
  • Pietų Uist keltai

Keltai į ir iš Pietų Uist

Kaledonijos MacBrayne (CalMac) keltai , veikia daug įvairių laivų. Jei kelionės laikas yra trumpas, įrenginiai gali būti ribotas. Priešingu atveju, yra visiškai asortimentą, įskaitant maitinimo įstaigų ir teritorijų mėgautis karšto arba šalto gėrimo arba užsiimti suvenyrų parduotuvės vietoje.


Lochboisdale uosto įrenginiai

Yra laukimo patalpa uoste, kuris telpa iki 10 žmonių. Pritaikytuose tualetuose ir priemonės kūdikiams pervystyti nėra. Artimiausi parduotuvės, bankomatai ir degalinėse yra mieste, vos už 300 metrų nuo uosto.


Eriskay uosto įrenginiai

Yra laukimo patalpa ne keltų terminalo, kuris telpa 15 žmonių. Tualeto patalpos yra taip pat prieinama. Artimiausi parduotuvės yra Eriskay kaime, kuris yra mylios nuo uosto.


Apie Pietų Uist

Pietų Uist 22 mylių ilgio ir 7 mylių pločio. Vakarinėje pakrantėje yra liniuotas su 20 mylių nuo paplūdimio, su 2 mylių nearti prie pusę taško. Rytų kranto yra žalia, uolų kalnuotas vietoves, apsuptas mažų gėlo vandens lochans.

Pietų Uist turi tikrai nepakartojamą istoriją, nes ji yra vienintelė vieta britų salose, kuriose buvo aptiktas priešistorinis mumijas. Saloje yra padengtas archeologinių vietų, iš kurių matyti, Pietų Uist buvo namuose klestinčią neolito bendruomenėje.

Loch Druidibeg, 34 kvadratinių kilometrų nacionalinis gamtos rezervatas įsikūręs salos šiaurėje. Tai viena iš geriausių vietų pamatyti pilną spektrą salos laukinės gamtos ir buveinių. Į rezervą pamatysite daug paukščių ir žalumos įvairovė.

Turizmo informacijos biuras yra įsikūręs šalia keltų terminalo Lochboisdale, todėl verta aplankyti atvykus informacijos ADN žemėlapiai padės jums planuoti savo viešnagę.

Su tiek daug patirti šioje gražioje saloje, kodėl gi ne užsisakyti keltu į Pietų Uist paprastai ir saugiai AFerry. šiandien?

Pietų Uist Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas