Pietų jūros kruizai

Pietų jūros kruizai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apsilankykite Rojaus Fidžio Salų su Pietų jūros kruizai, vaikščioti per miškus, atsipalaiduoti nuo jos paplūdimiai balto smėlio ir kokoso palmių ar pasinerti savo didinga rifų.

Fidžis yra šalis, sudaryta iš daugiau nei 300 mažų salų apsuptas turkio sekliuose vandenyse knibžda su dideliu biologinei įvairovei.

Nesvarbu, ar norite naudoti savo atostogas įkrauti savo baterijas, džiaugtis su šeima arba romantiškai pabėgti, Pietų jūros kruizai yra atsakyti rasti savo rojų!

Spauskite ant kelto maršrutas žemiau už išsamų Pietų jūros Cruises grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 30 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Pietų jūros kruizai Maršrutai

   Registruojantis į

   check-in stalo iš Pietų jūros kruizai yra keleivių terminalas Port Denarau. Tai didelis pastatas kranto, kuris veda į prieplauką. Yra taksi ir autobusų paslaugos laisvų imtis keleivius į terminalą.

   Tuo terminalo įėjimo, pamatysite Pietų jūros kruizai kioskas. Tokio pobūdžio darbuotojai nukreips jus į įsiregistravimo stalo ir įlipti į laivą. Jie taip pat organizuoti bet bagažą, kad jums gali būti balansinė transportu. Rekomenduojama prieš išvykstant patikrinti ne mažiau kaip 30 minučių.

   Jei naudojate autobusu iš Nadi tarptautiniame oro uoste, rasite ten check-in stalo netoliese bagažo karuselės.

   Borto Pietų jūros kruizai

   valtys yra su WiFi. Alkoholiniai gėrimai yra parduodami laive, o keleiviai neleidžiama gerti savo alkoholio. Kai maistas yra taip pat parduodami laive.

   Draugiškas personalas laive padės keleiviai ribotos judėsenos galėtų įlipti.

   Atkreipkite dėmesį, kad jei jūs einate į bet kaime tu neturi dėvėti akinius nuo saulės, skrybėlę ar dangtelį ir ponios taip pat reikės padengti savo pečių ir kelių.