Sorrento prieplauka keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Sorentas yra Viktorija, Australija miestelis, įsikūręs ant Port Phillip krantų ant Mornington Peninsula, apie pusantro valandos pietus nuo Melburno. Searoad keltai siūlo patogų keltų paslaugas į Sorrento prieplauka nuo Queenscliff uostas pietinėje Viktorijos. Žemiau galite rasti visus Sorentas Pier keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Sorrento prieplauka keltai
  • Sorrento prieplauka keltai
  • Sorrento prieplauka keltai

Keltai į ir iš Sorrento prieplauka

Searoad keltai " yra vienas iš Australijos mėgstamą automobilį ir keleivinių keltų. Visi jų keltai funkcija naujausius įrenginius padaryti jūsų kelionę malonus.

Laive rasite apžvalgos aikšteles, atsipalaiduoti kėdžių ir sofos, taip pat kavos shop.Travelling ant Searoad keltai keltu yra gražus patirtis ir peržiūros jums patiks pakeliui yra neįkainojamas.

Sorentas Pier terminalas yra ant Esplanade, Sorrento.

Sorentas prieplauka uosto įrenginiai

Sorentas prieplaukos terminalas buvo pastatytas 1870 metais ir tai buvo esminis už miestelis, kuris turi didžiules istorines namus ir viešbučiai nuo paskutinio 19-ojo amžiaus plėtrai. Čia galite rasti automobilių ir kai kurių kavos parduotuvės netoliese.

Kelionė į Sorento Pier uosto

Automobiliu ,
Atvykstant iš Melburnas, kai jūs požiūris Sorento prieplaukos sekite keltų ženklais, iki automobilių bilietų langą , Jei iš miestelis vairuoti žemyn į pagrindinę gatvę. Kadangi kelių eina tiesiai, žengti pirmą kairę ir sekite kelio iki automobilio bilietų lange.

GPS instrukcijos ,
Jei naudojate GPS automobilyje, Searoad keltai terminalai galima rasti dominančio meniu punktus, paprastai tranzito arba keltai kategorijas. Sorrento Pier terminalas Platuma -38,336599 Ilguma 144,744648.


Užsisakykite keltu į Queenscliff Harbour nuo Sorrento prieplauka šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Sorrento

Sorentas yra gražus pakrantės miestelis pietų Vakarų Italija susiduria su Neapolio įlanka ir kraštovaizdžio vaizdais Mt Vezuvijaus. Miestas yra padalintas į dvi uolos, kurių pagrindinis miestas sėdi ant uolos ir žemiau uolų prieplaukoje. Sorento yra žinomas kaip vartai į Amalfio pakrantė su savo nuostabiu Waterside vaizdu į rytus. Į pietus nuo Sorrento yra geriausias pusiasalio nepaliestų kraštovaizdį. Į šiaurę nuo Sorento slypi Pompėja ir kitas archeologines vietoves ir jūroje yra garsioji sala Capri.

Sorentas prieplaukos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Searoad Ferries

Sorrento Pier, Hillarys WA, Australia