Sorrento keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Sorentas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Sorrento su AFerry. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Sorrento į Kapris ir Napoli.

Sorentas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Sorrento valdo NLG. Kai ieškote keltu į Sorrento, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Sorentas keltai su NLG yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Sorrento bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Sorrento keltai
  • Sorrento keltai
  • Sorrento keltai

Apie Sorrento

Sorentas yra pietų Italijoje. Jis žiūri į Neapolio įlanką ir yra mažiau nei valandos kelio automobiliu nuo Pompėjos. Sorento yra įsikūręs puikioje vietoje tyrinėti apylinkes, ir būtų geras pagrindas nuotykių atostogų. Nuo Sorrento galite sugauti keltu į Kapris, padaryti trumpą kelionę iki galo, jei pusiasalis pamatyti geriausias iš sričių nepaliestų kaimo, apsilankykite Amalfi pakrantės ir imtis trumpos diską traukiniu į istorinių ir culturalal svetainių Pompėjos ir Neapolis. Dauguma šių veiklų yra tik per 1 valandą kelionės laiko per daug!

Ferries iš ir į Sorrento

Navlib veikia 10 hidro-varomų purkštukai ir 2 katamaranais parką. Yra daug sėdėjimo galima kiekviename laive leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis kranto vaizdas.

Sorentas uosto įrenginiai

Sorento uostas yra įsikūręs miesto šiaurės. Kai jūs atvykstate rasite automobilių stovėjimo aikštelė ir restoranų pasirinkti iš įvairių.

Kelionė į Sorrento

Kelionės automobiliu " yra geras pasirinkimas. Jūs galite imtis SS145 visą kelią į miestą iš Pompėjos. Jei keliaujate toliau nuo Pompėjos, tada jūs galite gauti A3 greitkelio pirma prieš prisijungdamas prie SS145.

Kelionės traukiniu yra ideali tiems, kurie ne gavo priėjimą prie automobilio. Sorento yra gerai prijungtas ir tiesioginiai traukiniai iš Neapolio ir Pompėjos nėra.

Sorentas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Navlib

Porto di Sorrento, 80067 Sorrento NA, Italy