sobra keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Keltai iš sobra plaukti į kitų populiarių uostų srityje, įskaitant Dubrovnikas, Korcula, Rijeka, Splitas, ir Stari Grad. Visi maršrutai valdo keltų bendrovės Jadrolinija keltai. Žemiau galite matyti naujausius informaciją apie maršrutus ir nusileidimo laikus, greta mūsų mažiausių kainų atrankos.

  • sobra keltai
  • sobra keltai
  • sobra keltai

Keltai į ir iš sobra

Jadrolinija keltai teikti patogų apgyvendinimą kajutėse arba liukso. Naktys šokių muzikos galima buvo laive, be kitų žaidimų ir pramogų įvairovė. Taip pat yra turtingas pasirinkimas fantastinis maisto parengtą laive pagal Jadrolinija Head Chef.

Apie sobra

Kaip žvejų kaimas, sobra yra pastatytas aplink uostą. Aplink uostą rasite restoranų ir vietos rinkoje. Į kalną iš kaimo yra namų, kurie siūlo apgyvendinimą ruožas.

sobra yra vienintelis uostas Mljet saloje, arba Žalia sala ", nes ji kartais apibūdinama. Žalioji sala turi kažką kiekvienam, idiliškus pėsčiomis takai ir dviračių takus, šimtai neatrastų maudymosi vietų, ir daug paplūdimių, įskaitant Saplunara paplūdimio, taip pat kitų "must-see vietų Ulysses Cave.

Vienas iš Geriausi ką daryti remiantis Mljet salos nardant, nes yra dvi jūros vandens ežerai saloje su dideliu kiekiu gyvūnijos atrasti.

Ar jūs nuspręsite naudoti Korčulos Dubrovnikas keltu, Korčulos Rijeka paslaugą, ar bet kokį kitą Korcula keltu galite būti tikri, kad jūs turite daug nuo AFerry.

sobra Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Jadrolinija

120, 20225, Mljet, Croatia