SNCM keltai

SNCM
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Visi maršrutai anksčiau aptarnaujami SNCM dabar valdo Korsika Linea , tačiau vis dar galima užsisakyti ant šio puslapio.

Galite naudoti AFerry užsisakyti SNCM keltų į Korsiką, Sardiniją, Tuniso, Alžyro ir Prancūzijos. SNCM yra pagrindinis keltų bendrovė Vakarų Viduržemio jūros ir teikia modernias gerai įrengti keltus ir puikių paslaugų lygį. AFerry visada turi pigūs kainas SNCM keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti SNCM keltai į Marselis, Ajaccio, Porto Torres, Propriano ir dar daugiau. Visiems SNCM maršrutų ir matyti kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo SNCM grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Korsikos/Sardinijos (Corsica/Sardinia) maršrutuose visų keleivių registracija vyksta likus mažiausiai 2 valandoms iki išvykimo. Šiaurės Afrikos maršrutuose visų keleivių registracija vyksta likus mažiausiai 3 valandoms iki išvykimo. Tikslus registracijos laikas nurodytas PDF biliete.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

SNCM Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   SNCM tvarkaraščio sezono

   SNCM tvarkaraštis keičiasi ištisus metus kai maršrutais:

   • Maršrutai į Sardiniją
    Kai jie plaukti? "Paprastai nuo balandžio iki rugsėjo
   • Maršrutai, Korsikos ,
    Kai jie plaukti? "Paprastai nuo kovo iki rugsėjo

   Laive SNCM keltų

   SNCM turi penkias keleivinių keltų laivyno Danielle Casanova Napoleonas Bonapartas Viduržemio Il de Beauté " ir Korsika ,. Priklausomai nuo jūsų maršrute rasite restoranų laive asortimentą, vaikų sritys, barai viduje ir ant denio ir kai keltai taip pat yra masažo salonai todėl jūs atvykstate į savo paskirties jausmas visiškai atsipalaidavę. Kelionė laive privalo SNCM keltų būti malonus patirtį.


   Ar naudojate SNCM Marselis Alger maršrutą, bendrovė SNCM Marselis Ile Rousse keltu, SNCM Porto Torres linija arba bet koks kitas maršrutas iš SNCM jūsų kelionė privalo būti nieko, bet džiaugsmo su šiuo gerai žinoma kompanija.