Skikda Marselis Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    20 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Skikda Marselis keltas jungia Alžyras į Prancūziją ir valdo Algerie keltai. Geriausia kaina rasti mūsų klientams už Skikda Marselis neseniai £ 1556

.

Užsakyti Skikda Marselis keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Skikda. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Skikda Marselis

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Skikda Marseille maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Skikda Marselis, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Skikda Marselis keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Skikda Marselis maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Skikda Marselis keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Skikda Marselis keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Skikda Marselis. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Skikda Marselis maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Skikda Marselis keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Skikda Marselis yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Skikda

Skikda keltų uosto vaidina svarbų vaidmenį vežant naftos ir naftos chemijos produktų, kartu su yra pagrindinis Sardinės žvejybos ir konservų centras. Iš Skikda miestas buvo žinomas kaip Philippeville pagal Prancūzijos taisyklė, kol ji gavo nepriklausomybę 1962 Skikda yra gražus Viduržemio jūros miestas su dešimtys paplūdimių ir šilto Viduržemio jūros klimato.

Collo į Skikda yra populiarus atostogų vietoje pačių alžyriečių, taip pat svečiai iš kitų Europos šalių. Collo siūlo gražius ilgus švarius smėlėti paplūdimiai. Taip pat yra galimybių kai kurių pėsčiųjų ir medžioklės nuotykius netoliese miško ploto.

Skikda pasigirti didžiausia Romėnų teatras per visą Alžyre ir vietinis muziejus turi romėnų artefaktų skaičiaus. Taip pat yra daug kitų istorinių ir kultūrinių vietų srityje.

Taip pat pajūrio kurortas Marsa vos 65 kilometrų į rytus nuo Skikda, kur galima rasti ramus gražių paplūdimių, didžiulis pelkė upių ir ežerų puikiai tinka ekoturizmo, žvejyba ir medžioklė.

Apie Marselis

"pats Marselis yra pagrindinis centras meno ir istorijos, su daug muziejų ir galerijų aplankyti. Dauguma vietos pramogų galima rasti 1, 2, 6 ir 7 arrondissements. Tai apima senojo uosto, Sainte Marie, istorijos muziejus ir daug daugiau švyturys. Transportas ir aplink miestą yra paprastas, su plačiu greitkelių "tinklo jungiamųjų Marselis į šiaurę, vakarus ir rytus, geležinkelio stotį su tiesioginių paslaugų Nica kelionėms, Tulūza ir Barselonoje, ir platus autobusų tinklą, kuris tarnauja miesto ir priemiesčių Marselio.