Skikda keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Skikda Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Skikda su AFerry. Keltai į Skikda, Alžyre, yra iš Prancūzijos ir Italijos. Jūs galite imtis keltu į Skikda iš Genujos ir Marselyje.

Skikda Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Skikda valdo Algerie keltai. Kai ieškote keltu į Skikda, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Skikda keltai su Algerie keltai yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Skikda bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Skikda keltai
  • Skikda keltai
  • Skikda keltai

Apie Skikda

Skikda keltų uosto vaidina svarbų vaidmenį vežant naftos ir naftos chemijos produktų, kartu su yra pagrindinis Sardinės žvejybos ir konservų centras. Iš Skikda miestas buvo žinomas kaip Philippeville pagal Prancūzijos taisyklė, kol ji gavo nepriklausomybę 1962 Skikda yra gražus Viduržemio jūros miestas su dešimtys paplūdimių ir šilto Viduržemio jūros klimato.

Collo į Skikda yra populiarus atostogų vietoje pačių alžyriečių, taip pat svečiai iš kitų Europos šalių. Collo siūlo gražius ilgus švarius smėlėti paplūdimiai. Taip pat yra galimybių kai kurių pėsčiųjų ir medžioklės nuotykius netoliese miško ploto.

Skikda pasigirti didžiausia Romėnų teatras Alžyre ir vietinis muziejus turi romėnų artefaktų skaičiaus. Taip pat yra daug kitų istorinių ir kultūrinių vietų srityje.

Pajūrio kurortas Marsa yra vos 65 kilometrų į rytus nuo Skikda, kur galima rasti ramus gražių paplūdimių, didžiulis pelkė upių ir ežerų puikiai tinka ekoturizmo, žvejyba ir medžioklė.

Keltai į ir iš Skikda

Algerie keltai rasite valgomasis su pirmos ir antros klasės paslaugomis, patogus holai, neapmuitinamų parduotuvių, barų ir gultais, kaip taip pat televizijos ir vakaro pramogos.

SNCM yra pagrindinis keltų bendrovė, veikianti nuo Korsikos pietų Prancūzijos žemyninėje dalyje ir teikia modernias gerai įrengti keltus ir puikių paslaugų lygį.

Skikda Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Algerie Ferries

Rue Ali Abdenour, Sakikdah, Algeria

Corsica Linea

Rue Ali Abdenour, Sakikdah, Algeria