Skidegate keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Skidegate yra krantinėje kaimas pietinėje taško Graham sala Britų Kolumbija, Kanada. Skidegate idealiai tinka gamtos stebėjimas, banginių stebėjimas, žvejyba, plaukimas baidarėmis ir kitų veiklos lauke. Keltai iš Skidegate uoste eiti Alliford įlankoje ir Prince Rupert. Galite užsisakyti keltu su AFerry

  • Skidegate keltai
  • Skidegate keltai
  • Skidegate keltai

Apie Skidegate

Skidegate yra Haida bendruomenė Haida Gvai (buvusi Queen Charlotte salos) nuo Britų Kolumbijos šiaurės vakarų pakrantėje Kanadoje. Jis įsikūręs ant pietryčių pakrantės Graham sala, didžiausia saloje salyno, o tai šiaurinė terminalas keltų paslaugas tarp Graham sala ir Alliford Bay Morsbis sala. Haida paveldo centras, įsikūręs ant Skidegate rytų ribos, yra apdovanojimai aborigenų kultūros centras, kuris švenčia vietinę kultūrą ir paveldą, o vietos Spirit Lake Trail yra lengva pėsčiomis per miškus, užima įspūdingais vaizdais Spirit Lake, leidžianti jums patirti geriausia, kad Haida Gvai turi pasiūlyti.

Skidegate Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

BC Ferries

1 Highway 16, Skidegate Landing, BC V0T 1S1, Canada