Skiathos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Skiatosas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Skiathos su AFerry. Jūs galite naudoti Skiathos imtis keltai aplink Sporades salos, taip pat į Graikiją. Buities paslaugos į Sporades salos yra iš Skiathos į Alonissos, gloss ir Skopelos, o keltai atstumu nuo Sporades salos plaukti Agios Constantinos ir Volosas.

Skiatosas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Skiathos valdo Anes keltai ir Graikijos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Skiathos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Skiathos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Skiathos keltų su Anes keltai ir Graikijos Seaways yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Skiathos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Skiathos keltai
  • Skiathos keltai
  • Skiathos keltai

Apie Skiathos

Skiatosas yra žinomas dėl savo 70 gražių auksinių paplūdimių ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Skiatosas yra daug pušynų ir tapo labai populiarus turistų dėl savo skaidrumo vandenyse ir smėlėtų paplūdimių. Skiatosas yra gerai organizuota sala su visais turistinių objektų būtų galima tikėtis.

Koks būdas jums į arba iš Skiathos, esate tikri, kad turite puikią kelionę su šio garsaus graikų keltų bendrovės.

Keltai į ir iš Skiathos

ANES keltai , veikia dviejų laivų, Protėjas " ir Ag parką. Nektarios ,. Kiekvienas laivas turi visą spektrą vidaus ir lauko krėslų ir holai, ir yra prieinami laive užkandžių ir gaiviųjų gėrimų asortimentas.

Graikijos Seaways " yra vienas geriausiai žinomų Graikijos keltų kompanijos. Be tradicinių keltų, bendrovė taip pat veikia katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie dažnai gali būti iki 50% greičiau nei įprasti keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop visoje Graikijos salų ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Rasite jų keltai yra modernus ir teikti visą spektrą įrenginių laive.

Skiatosas uosto įrenginiai

Skiatosas yra nedidelis uostas. Dėl uosto dydžio nėra daug galimybių. Tačiau jie nėra reikalingi, nes yra daug netoliese kavinių ir restoranų.

Kelionė į Skiathos uosto

Skiatosas keltų uosto įsikūręs Skiathos mieste, prie salos vakaruose. Uosto gali būti lengvai pasiekiamas automobiliu ar pėsčiomis, jei esate įsikūrę Skiathos mieste.

Skiatosas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

ANES Ferries

Skiathos Port, Skiathos Island, 37002, Sporades, Greece

Hellenic Seaways

Skiathos Port, Skiathos Island, 37002, Sporades, Greece