Siremar

Siremar
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti SIREMAR keltu į A Egadijos salos Sicilija. Siremar buvo teikti šias paslaugas nuo 1976 metų ir yra žinomas už aukščiausios kokybės laivus. AFerry visada turi pigūs kainas SIREMAR keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti SIREMAR keltai į Egadijos salos Favignana, Levanzo ir Marettimo ir Trapanis Sicilijoje. Visiems SIREMAR maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Siremar grafiką.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 30 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Siremar Maršrutai

   Apie lenta Siremar keltai

   trumpais maršrutais tarp Egadijos salos Sicilija, Siremar naudoja fastcraft povandeniniais sparnais laivus, kurie gali pasiekti greitį iki 40 mazgų. Šios paslaugos yra tik pėdų keleivių, kurių maksimalus bagažo pašalpa 10kg vienam asmeniui. Laive šių keltais rasite patogų sėdėjimo su dideliais langais, leidžiančių panoraminis vaizdas.

   Kitos maršrutai į žemyninę Italiją su Siremar yra "netrukus AFerry. Šie maršrutai yra paleisti didesnius laivus ir leisti automobiliams vežti.


   Ar jums teikia Siremar keltai Favignana Levanzo maršrutą, Siremar Levanzo Marettimo keltų paslaugų, arba bet kuris kitas maršrutas iš Siremar, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę. Taigi, ką jūs laukiate?