Singapūras HarbourFront keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Singapūras HarbourFront Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Keltai iš keltų uosto Singapūro HarbourFront, burės ir iš Batam uoste Indonezijoje su Wavemaster, Batam Fast Ferry ir didingų Greitas keltai. Žemiau galite matyti pilną sąrašą išvykimų į visas paskirties vietas ir mūsų geriausių kainų degustatorius.

  • Singapūras HarbourFront keltai
  • Singapūras HarbourFront keltai
  • Singapūras HarbourFront keltai

Keltai į ir iš Singapūro HarbourFront

Wavemaster siūlo modernius keltus į ir iš Singapūro HarbourFrony į Batam Indonezijoje. Laive galite atsipalaiduoti viduje arba išorėje, su sėdimomis vietomis turimą keleiviams skirtų keltų kirtimo laiką.

Batamo Greitas Keltų veikia aukšto greitaeigiai laivai, kiekvienas vienas įrengta oro kondicionieriumi VIP salė, borto kino ir baras tarnauja užkandžiai ir užkandžiai.

Majestic Greitas keltai " veikia aukšto greičio paslaugos kasdien, su šiuolaikiniais laivais įrengti prabangūs įrenginių, kad jūsų kelionė būtų kuo patogesnė.

Singapūras HarbourFront uosto įrenginiai

Singapūras HarbourFront yra labai modernus ir sudėtingas uosto. Yra daug ten daryti, o jūs laukiate savo kelto, įskaitant prekybos ir atsipalaiduoti kavinėje ar restorane. Taip pat į dešinę VivoCity, kuri yra didžiausia šalies prekybos centras!

Kelionė į Singapūras HarbourFront

"Kelionė į Singapūras HarbourFront yra paprasta. Iš autobusų skaičius eiti į uostą, įskaitant numeris 10, 30, 65, 80,93, 97, 100, 131, 143, 145, 166, 188 ir 855. Taip pat ją galite pasiekti geležinkeliu, tiesiog imtis šiaurės -East linija ir išeiti ne HarbourFront stoties. Arba, jei pageidaujate išvengti viešuoju transportu, jūs visada galite gauti užsisakyti taksi arba eiti į vieną iš rastų srityje daugelį taksi įlankų.

Apie Singapūre HarbourFront

Batamo yra Indonezijos saloje, o didžiausias miestas Riau salos provincijoje. Tai tik 20km nuo Singapūro pietinėje pakrantėje, suteikiant jai lengvą priėjimą prie Singapūras per kelto. Tai tik maža sala, kurių bendras plotas 276 kvadratinių mylių, tačiau daugiau nei 1 mln gyventojų. Kaip ir su daugeliu salų rajone, Batamo siūlo savo lankytojams gražiai aiškūs jūros ir vandens sporto diapazonas jums dalyvauti.

Singapūras HarbourFront Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Batam Fast Ferry

1 Maritime Square, 099253, Singapore

Majestic Fast Ferry

1 Maritime Square, 099253, Singapore

Sindo Ferry

1 Maritime Square, 099253, Singapore

WaveMaster

1 Maritime Square, 099253, Singapore