Silja Line keltai

Silja Line
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Silja Line keltu į Suomiją, Åland, Latvijoje, Estijoje ir Švedijoje. Bendrovė taip pat žinomas kaip Tallink Silja Line , bet tai yra ta pati bendrovė. Silja Line yra viena iš pagrindinių keltų operatorių Baltijos regione ir jų šiuolaikinių keltai nustatyti naują lyginamąjį standartą, skirtą kelionių standartus. AFerry visada turi pigūs kainas Silja Line keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Silja Line keltai į Rygą, Stokholme, Helsinkyje, Taline, Mariehamn ir dar daugiau. Visiems Silja Line maršrutų ir pamatyti naujausius Silja Line kainos ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Silja Line grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Silja Line Maršrutai

      Apie valdybos Silja Line keltai

      Tallink Silja Line laivyno labai moderni keltais kaip Silja Serenada, Silja Symphony, m/s Galaxy arba M/S Isabelle. Kiekvienas Silja Line laivas rasite įrengtas aukščiausius standartus. Kiekvienas keltas yra iš kajutės ir patogiomis sėdimomis vietomis asortimentą. Čia taip pat rasite savitarnos a la carte restoranai, siūlantys puikią pasirinkimą tarptautinės ir Baltijos regiono virtuvės. Duty free kainos taip pat galima keltais, kad aplankyti Alandų bet pigesnių galima buvo ant visų maršrutų ištisus metus. Laive Silja Line anketa didesnių kruizinių laivų stiliaus jūs taip pat rasti pramogų asortimentą iš šokių šou, fortepijono muzika, diskoteka ir net vaikų atlikėjų.


      Koks būdas jums užsakyti pas šio garsaus Baltijos operatoriaus, esate tikri, kad malonus ir atsipalaiduoti kelionę.