Sikinos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Sikinos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Sikinos su AFerry. Jūs galite naudoti Sikinos imtis keltai aplink Kikladų ir į Graikiją. Buities paslaugos Cyclades yra iš Sikinos į Folegandros, Ios Kythnos, Milos, Santorini ir Sifnos o keltai atokiau nuo Kikladų plaukti į Pirėjo.

Sikinos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Sikinos yra valdomas Hellenic Seaways ir Zante keltais. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Sikinos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Sikinos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Sikinos keltai su Graikijos Seaways ir Zante Ferries yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Sikinos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Sikinos keltai
  • Sikinos keltai
  • Sikinos keltai

Apie Sikinos

Sikinos yra graikų Kikladų salyno sala, su vos 238 gyventojų. Dauguma saloje yra sunku patekti, nes jos uolų reljefas, ir kaip tokia sala yra pabėgęs masinio turizmo ir išlieka ramus prieglobstis tiems, kurie nori ramybės, kaimo Graikijos skonį. Sikinos turi dvi gyvenvietes, Alopronia, kur galėsite rasti Sikinos uostą ir Hora, apimanti Horia ir Kastro, kuris yra aukščiau į kalvos sritis.

Sikinos turi ramius, nuošalus paplūdimys, senovės griuvėsiai nuotolinio kaime ir įdomių vietų aplankyti, įskaitant Zoodohos vienuolyno Episkopi šventykloje, mažame Bizantijos muziejus Hora ir Mavri Spilia (Black Caves) , kuris gali būti pasiekiamas tik valtimi.

Keltai į ir iš Sikinos

LANE Linijos "lėktuvų parką sudaro du kruiziniai laivai Ierapetra L ir Vitsentzos Kornaros , įrengtas su modernia įranga, pavyzdžiui, per oro kondicionierius, a la carte ir savitarnos restoranai, baras ir kavinė, diskoteka, televizijos ir vaizdo įrangos, baras ant viršutinio denio, dovanų parduotuvė ir turizmo informacijos centras kartu su komfortabilių skaičius Nameliai ir svetainės erdvė.

Anek Linijos " laivynas 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

LANE Linijos siūlo puikias pasiūlymais ir rėmimas Sikinos keltais, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Kelionė į Sikinos

Sikinos keltų uostas įsikūręs Alopronia kaime, kuris yra vienas iš tik dviejų gyvenviečių dėl Sikinos saloje.

Sikinos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Aegean Speed Lines

Limani Sikinou, 84010, Greece

Hellenic Seaways

Limani Sikinou, 84010, Greece

Sea Jets

Limani Sikinou, 84010, Greece

Zante Ferries

Limani Sikinou, 84010, Greece