Sifnos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Sifnos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Sifnos su AFerry. Jūs galite naudoti Sifnos imtis keltai aplink Kikladų ir į Graikiją. Buities paslaugos Cyclades yra iš Sifnos 11 keltų uostuose:

Keltai atstumu nuo Kikladų burės iš Sifnos į Katapola ir Pirėjo.

Sifnos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Sifnos valdo Egėjo greičio geležinkelio linijose, Graikijos Seaways, jūros Jets ir Zante keltais. Kadangi 4 keltų bendrovės veikia ir iš Sifnos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Sifnos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Keltai su Egėjo greičio geležinkelio linijose ir kitų veikiančių įmonių ir iš Sifnos yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Sifnos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Sifnos keltai
  • Sifnos keltai
  • Sifnos keltai

Apie Sifnos

Sifnos yra Graikijos Kikladų, kad turi apie 2500 gyventojų saloje. Sifnos yra žinomas dėl savo gamtos grožiu ir jos keramikos. Sifnos dažnai vadinama "Poeto sala" dėl poetų ir rašytojų, kurie atvyko iš salos, pavyzdžiui, Titos Patrikios ir Theodosios Sperantzas skaičius. Yra daug pamatyti ir padaryti Sifnos; sala gali pasigirti 277 gražių bažnyčių ir koplyčių ir 55 senovinių bokštų visoje saloje Pažintys 6-į 3 amžiaus prieš Kristų

Taip pat yra muziejai Sifnos; Ryškiausias yra Archeologijos muziejuje Kastro ir folkloro ir meno muziejuje Apoloniją.

Keltai į ir iš Sifnos

Egėjo greičio geležinkelio linijose " siūlo verslo ir ekonominės klasės sėdėjimo paiešką ir kavos ir užkandžių barai, suvenyrų ir dovanų parduotuvė asortimentą, oro kondicionieriai poilsio erdvės, televizoriai, rūkymas sritis, lauko poilsio zonos, bevielis interneto ryšys ir neįgalių prieigą visoje.

Zante Keltai , veikia trys tradicinių keltų, visi pilnai įrengtas su modernia įranga. Atsipalaiduokite bare, imtis taikikliai ant denio ar tiesiog pailsėti aviakompanijos stiliaus vietų.

Egėjo greičio geležinkelio linijose ir Zante keltai pasiūlyti puikias kainas ir akcijas apie Sifnos keltais, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Kelionė į Sifnos

Sifnos keltų uostas įsikūręs Kamares mieste, vakarinėje salos pakrantėje.

Sifnos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Aegean Speed Lines

Kamaron-Apollonias, Agia Marina , Sifnos 84003, Greece

Hellenic Seaways

Kamaron-Apollonias, Agia Marina, Sifnos , 84003, Greece

Sea Jets

Kamaron-Apollonias, Agia Marina, Sifnos 84003, Greece

Zante Ferries

Kamaron-Apollonias, Agia Marina, Sifnos 84003, Greece