Shute Harbour keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Shute Harbour, netoli Airlie Beach, yra nedidelis gyvenamasis bendruomenė kvapą gniaužiantį nuomonėmis iš visų kampų. Kruizinių Whitsundays siūlo keltų paslaugas iš Shute Harbour Hamilton Island Marina. Žemiau galite rasti visus Shute Harbour keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Shute Harbour keltai
  • Shute Harbour keltai
  • Shute Harbour keltai

Keltai į ir iš Shute Harbour

Kruiziniai Whitsundays , turi didelės spartos katamaranų aptarnaujančių įvairių salų Whitsundays parką.

Kiekvienas laivas erdviuose gyvenimo numerius su oro kondicionieriais, outdoors deniai mėgautis įspūdingų salų (ir net banginių kai kuriais sezonais) nuomonę. Borto barai taip pat yra su patogiomis sėdimomis vietomis ir gaiviųjų gėrimų asortimento.

Užsisakykite keltu iš Shute Harbour šiandien paprastai ir saugiai AFerry.


Shute Harbour pakilimo ir nusileidimo

Apgyvendinimas yra artimas uosto, ir Shute yra prijungtas prie šalia esančių miestelių per "Proserpine Shute Harbour Road (maršruto 59).


Apie Shute Harbour

Shute Harbour sėdi Conway National Park šiaurę, ir yra puikus žvejybos vietoje. Airlie garsaus tropinių žuvų ir kalmarų, gali būti sugauti iš viešojo žvejybos prieplauka.

Shute Harbour yra gerai ant Kvinslendo pakrantės, geras susisiekimas su Hamilton Island per Cruise Whitsundays.

Shute Harbour Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas