Shimizu keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Dėl Shimizu uostas yra įsikūręs centrinėje Japonijoje. Dėl savo artimų ryšių su Tokijuje, Shimizu yra puiki vieta apsilankyti. Jūs galite užsisakyti keltų į ir iš Shimizu su AFerry.

  • Shimizu keltai
  • Shimizu keltai
  • Shimizu keltai

Keltai į ir iš Shimizu

Suruga Bay veikia Fuji keltu, su sėdynes ir kambaryje ant denio gausa imtis įspūdingų vaizdu į Fudzijamos. Savitarnos restoranas laive.

Shimizu uosto įrenginiai

Tuo Shimizu uosto Rasite turizmo informacijos centras, ir tualetui patalpomis tinka neįgaliesiems.

Kelionė į Shimizu Port

Automobiliu ,
Būdamas taip arti į Tokiją reiškia, kad Shizuoka yra gerai aptarnauja tris tarptautinius oro uostus. Uostas yra lengvai prieinama iš jų per taksi arba jei esate išsinuomoti automobilį, uostas yra aiškiai paženklintas ant plento.

Traukiniu pervežimas Suruga Bay turėti nemokamą pervežimą autobusu veikia nuo JR Shimizu stotis (Rytų išėjimo) į uostą. Jis išvyksta 30 min iki kelto išvykimo laiko ir tai trunka 10mins. Taip pat yra nemokama paslauga, kita kryptimi vyksta iš uosto į geležinkelio stotį.

Apie Shimizu

kalvotas kraštovaizdis Shimizu sukuria fantastiškus vaizdus, galima matyti iš visų miesto kampelių. Jei manote, kad reikia atsipalaiduoti po ilgos dienos ekskursijų, Hot Springs yra ideali trauktis jums atmokėti.

Užsisakykite Shimizu keltu šiandien AFerry. Mes siekiame suteikti Jums geriausias kainas Suruga Bay keltų į ir iš Shimizu.

Shimizu Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Suruga Bay Ferry

Shizuoka-ken, Shizuoka-shi, Shimizu-ku, Hinodecho, 10-80, Japan