Sfax keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite susirasti keltai iš to Sfax uoste Tunise Marselio Prancūzijoje La Compagnie TUNISIENNE de Navigation (CTN). Naudojant paprastą užsakymo formą nuo AFerry, jūs galite lengvai rasti tinkamą keltu jums.

Žemiau rasite Sfax keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  • Sfax keltai
  • Sfax keltai
  • Sfax keltai

Keltai į ir iš Sfax

CTN , siūlome komfortabilų kelionę į Sfax laive šiuolaikinių keltų su visomis įrenginių. Jūs netgi galite paplaukioti baseine ant lauko denio, jei leidžia oro sąlygos.

Sfax uosto įrenginių

Sfax keltų terminalas yra įsikūręs netoli miesto centro kranto. Įranga ant terminalo savaime yra pagrindinis.

Kelionė į Sfax

Sfax keltų uostas yra vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo miesto centro. Traukiniai ir autobusai retai todėl pagrindinis vidutinis transporto Tunise yra taksi arba louage (mikroautobusas dalis taksi).

Jei keliaujate automobiliu, Sfax keltų uosto yra apie 2,5 km nuo aplinkui Rond-Point bebjebli.

Apie Sfax

Sfax dedamas aplink 270km į pietus nuo Tunise Viduržemio jūros pakrantėje. Jis turi istorinį centrą - Medina, kuri yra verta klajoti. Galite rasti ten pastatus su įdomiais architektūros tokių kaip "Kasbah" - karinė įgula su unikalios konstrukcijos ir metalo ar Kalvystės Souk (Souq des Forgerons), kur anglų pacientas buvo nufilmuotas. Taip pat yra kavinė Sofa su stogo viršaus ir gražus arbatos pasirinkimas.

Sfax Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas