Sète keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Sete Maršrutai

Užsisakykite keltu į Sete su AFerry. Keltai į Sete, Prancūzija, yra prieinami iš Maroko. Jūs galite imtis keltu į Sete iš Nador ir Tanger Med.

Sete Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Sete valdo Grandi Navi VELOCI. Kai ieškote keltu į Sete, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Sete keltai su Grandi Navi VELOCI yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Sete bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Sète keltai
  • Sète keltai
  • Sète keltai

Apie Sète

Sète Keltų uostas yra prie Viduržemio pakrantės Pietų Prancūzijoje širdį. Sète Keltų uostas veikia kaip vartai į Europą iš Šiaurės Afrikos žemyne. Sète, žinomas kaip "Mažoji Venecija Languedoc", yra žinomas Sea Side Resort and pirmiausia žvejų miestelis. Pastatytas aplink Mont St Clair, Sète yra gražus miestelis su kanalų ir namų, pastatytų aplink juos. Mėgaukitės Sete anketa kulinariją, garsėja austrės ir midijos arba tiesiog pasivaikščioti į kanalą ir mėgautis saule 12 kilometrų Sete smėlio paplūdimiai.

Nors Sète, taip pat galite apsilankyti "Mont St Clair" ten gali mėgautis panoraminiais vaizdais Sète miesto ir jos uostus ir Viduržemio jūros regiono ir THAU mariose pailsėti.

Keltai į ir iš Sète

"Laive Grandi Navi Veloci , keltų rasite la carte ir savitarnos restoranai, užkandžių baras parduotuvės ir vaikų žaidimų aikštelės. Kai keltai taip pat yra kino, diskoteka, baseinas ir net sporto salę, jei norite tonizuoti prieš pataikyti į paplūdimį į savo paskirties vietą.

Sète uosto įrenginiai

Sète Keltų uostas siūlo geras paslaugas uoste, įskaitant priėmimo/poilsio zona ir automobilių stovėjimo aikštelėse.

Kelionė į Sète uosto

Pagrindiniai greitkeliai į Sète yra N112 ir D2; atlikite šiuos greitkelius į Sète ir keltų uosto gerai pažymėtos.

Sete Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Grandi Navi Veloci

Gare Maritime Orsetti , 34200, France