SeaWorld Express keltai

SeaWorld Express
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti SeaWorld Express keltu į Pietų Korėjos ir Jeju sala. SeaWorld Expressveikia dvi paslaugas Jeju, kurių viena yra paprastųjų keltu iš Mokpo ir kitos greitai keltu iš Haenam Usuyeung. AFerry visada turi pigūs kainas Seaworld Express keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti SeaWorld Express keltai į Jeju, Mokpo ir Haenam Usuyeung. Žiūrėkite žemiau naujausias SeaWorld Express keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo SeaWorld Express grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

SeaWorld Express Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Apie lenta SeaWorld Express keltai

   SeaWorld Expresslaivynas susideda iš dviejų laivų, Sea Star Cruise , ir Royal Star" . Abu keltai aprūpintos modernia įranga, kad jūsų kelionė malonesnis.

   Laive su Seaworld Express rasite platų įrenginių jus pailsėję ir pramogauti. Pabandykite borto žaidimų kambarys, arba dainavimo kambarys pramogoms, arba jei norite pailsėti jums patiks bet įmontuotuosius Barai ir restoranai ar net masažo kambarį!


   Ar naudojate SeaWorld Išreikškite Mokpo Jeju keltų maršrutą, arba Haenam Usuyeung Jeju keltų jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.

   video

   SeaWorld Express YouTube video